Nejlepší letní sport? Bruslení! (Ovšem ne inline…)

V létě se dá provozovat nespočet sportů, přičemž plavání a cyklistika jsou ty, které nás asi při představě horkého slunce napadnou jako první. Ovšem do letošního léta (ano, právě dnes oficiálně začalo léto 2013!) jsem netušila, že úplně nejlepší je jít si v létě zabruslit. Obzvlášť v tomto parném létě.

Toužíte po zchlazení? Schováváte se před sluníčkem ve vodě na koupališti, v klimatizovaných obchodech, kostelech a sklepech? Nebo snad v metru, jak jsem slyšela? Házíte do sebe jednu zmrzlinu za druhou v představě, že ten chlad v žaludku se nějakým zázrakem přemění v chlad kolem Vás? Vím o místě, kde Vám zaručeně vedro nebude!

Zimní stadion. Když otevřete dveře, ovane Vás mrazivý vzduch. Občas se tam objeví i někteří „otužilci“ v šortkách a šatech, což se Vám v zimě zaručeně nestane a už za tento neobvyklý zážitek celá ta anabáze bruslení v létě stojí. A když pak vyjdete ze stadionu ven, říkáte si, si jak je těch 30 stupňů (ve stínu) úžasných!

Pravda, bruslit v létě s sebou obnáší vzít si s sebou kromě bruslí i ponožky, svetry, (pro děti oteplovačky), čepice, rukavice a bundy. Je toho moc a je to strašně těžké. Ale nevadí, za ten zážitek to rozhodně stojí. Zkuste to třeba jen jednou.

A pokud Vám v zimě vadí davy lidí na kluzištích, tak Vám zaručuji, že teď si stadion konečně užijete. Davy lidí se teď totiž sardinkují někde u vody.

Příspěvek byl publikován v rubrice V pohybu se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

5 reakcí na Nejlepší letní sport? Bruslení! (Ovšem ne inline…)

  1. Pingback: Měsíc (a nějaké drobné) s WordPressem | Žít je umění

  2. inspiruj.me napsal:

    Mazec, musela to být paráda. Kde se dá prosímtě v létě zajít na stadion? Ani by mě nenapadlo, že bude nějaký otevřený :-D

  3. Pingback: Nejlépe se rozjaří, kdo na jaře bruslaří… | Žít je umění

Chcete něco říct? Prosím. Líbilo se? Hej, potěší mě, když to budu vědět :-) Like :-) Líbilo se strašně moc? Sdílejte, lidi, sdílejte! Díky!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s