Někdy potřebujeme prapodivné věci…

Minulou neděli jsme se Dexterově hláškám moc nevěnovali, ale tento týden, hurá, mi jedna hláška z 5.řady seriálu krásně zapadá do témat, o kterých zrovna píšu.

Náhodička??

Pamatujete si na mé vyznání vůči člověku, který se mi vnutil do života, ačkoliv jsem o to moc nestála? Není tak těžké si to pamatovat. Psala jsem o tom včera :-) V článku o tom, jak těžké je omluvit se.

A co řekl Dexter v páté řadě?

Dexter: Sometimes partners find us, and as much as we try to push them away,  they work their way into our lives, regardless – until we finally realize how  much we need them.

Máte také takový zážitek? Také jste zažili vztah – nevztah, kdy Vás někdo přitahoval, ale zároveň jste ho odstrkovali? Partner, který se zjevil ve Vašem životě, buď že on potkal Vás, nebo že se Vám prostě připletl pod nohy, partner, kterému jste se snažili vyhnout, ale stejně jste do něj pořád někde naráželi. Partner, kterému jste řekli „Ne“, ale on jako by neslyšel. Jako by vnímal to podprahové „Ano“? Partner, který Vás přiměl zapomenout na Vaše strachy, protože jste toužili ze sebe vydat to nejlepší? Partner, se kterým jste se dostávali do konfliktu, jednou nohou jste už byli na odchodu, ale druhá Vás táhla zpět, protože jste věděli, že to není destruktivní konflikt, ale že Vás obou otevírá něco, co se otevřít musí, jinak to uhnije?

Někdy prostě i to, co nechceme vidět, nechceme prožívat a nejradši bychom předtím utekli, potřebujeme.

Bylo to strašně těžkých téměř 20 let pro nás pro oba. Za tu dobu se stalo spousta románově použitelných bláznivých věcí. Ale já jsem za těch 20 let vděčná. Protože každý grafolog by Vám podle mého písma mohl říct, jak moc jsem se za těch 20 let změnila.

No, rozhodně jsem šťastnější a už tolik neutíkám :-)))))

První článek ze série věnované Dexterovi naleznete zde. Ostatní jsou v rubrice Inspirace.

Další článek věnovaný Dexterovým komentářům naleznete zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dexter, Uncategorized, život. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 reakce na Někdy potřebujeme prapodivné věci…

  1. Pingback: Také už víte, co všechno Vám přinesl říjen? | Žít je umění

  2. Pingback: Jen si tak trochu zanadávat… | Žít je umění

Chcete něco říct? Prosím. Líbilo se? Hej, potěší mě, když to budu vědět :-) Like :-) Líbilo se strašně moc? Sdílejte, lidi, sdílejte! Díky!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s