Co milujete nejvíc??

horskadrahaJak jste si možná někteří všimli, tento týden skončil u smrti :-) U smrti Ega…. :-)

Počítejte s tím, že se to bude občas dít, protože budu pracovně vytíženější. Ale tentokrát jsem nebyla v práci… tentokrát jsem byla na horské dráze :-)

Nikoliv na skutečné horské dráze, ale takové té imaginární. Jen si to představte, nejdřív se řítíte kamsi dolů, moc o to nestojíte a vlasy Vám stojí hrůzou (nebo jen vlají, podle toho, jak se na to díváte). Pak se zas řítíte kamsi vzhůru do nebes. A občas stojíte někde na místě v jakémsi bezčasí.

Sedíte“ tváří v tvář ohromné energii, která se tváří, že Vás smete z toho vozíku ven… čelíte svým strachům, svým emocím… a zjišťujete, že Vás nemusí smést vůbec nic…

A také zjistíte, co vlastně v životě milujete nejvíc… co je pro Vás nejmocnější motivací pro to, abyste byli opravdu hluboce šťastní…

Co je to pro Vás?

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Strach se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

5 reakcí na Co milujete nejvíc??

 1. Sedmi napsal:

  zacala jsi novou praci?

 2. annapos napsal:

  Hodně štěstí na houpačce? Někdy člověk může zažít šok ze dne na den? Potom je na místě, se usebrat, přehodnotit a vytřídit priority a ty jsi se divila, že jsem o několik dnů vpředu, je to stářím a zkušeností. Co je důležité poznáváme, jak plyne čas a já ti milá avi přeji, aby to nejdůležitější ve tvém životě bylo to, co miluješ.

  • avespasseri napsal:

   Děkuji… většinou štěstí mívám… jen člověk někdy neví, jestli má křičet strachy, nebo se smát :-) Usebrání… to je přesně to správné slovo.

 3. Pingback: 10. Milovat peklo (Absurdistán 2014) | Žít je umění

Chcete něco říct? Prosím. Líbilo se? Hej, potěší mě, když to budu vědět :-) Like :-) Líbilo se strašně moc? Sdílejte, lidi, sdílejte! Díky!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s