Poselství promáčených ponožek

šípky v mrazuNa povrchu se často odrážejí prapodivné věci.

Věci se zdají být jiné, než jsou.

Třeba že osmiletá holčička (téměř) je hysterická, protože ji studí nohy. Drží se za ruku a vypráví (ne, fakt si nestěžuje a neprudí), jak je jí zima.

Zatímco osmiletý chlapeček (téměř) je „cool“, protože „v klidu“. Capká si po lesní cestičce, mrská kolem sebe klacíkem a bahní se.

Když dojdeme na chajdu, ukáže se, že promáčené ponožky mají oba.

To jen ti chlapečci si prostě asi nestěžují….

A zůstane jim to i v dospělosti.

A na povrchu to pak může vypadat, že jsou hluší k nářkům žen, které si „pořád na něco stěžují“ (nedej Bože třeba na ně).

Jenže oni to prostě jen nechápou…. :-)

Příspěvek byl publikován v rubrice DĚTI - ROZVOJ OSOBNOSTI se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

6 reakcí na Poselství promáčených ponožek

 1. Sedmi napsal:

  zajimavy… to jsem na to zvedava…

  • avespasseri napsal:

   To jsem taky zvědavá, jestli se ti tahle teorie potvrdí. Ale je možné, že spíš narazíš na exemplář, o kterém mluví Jolana :-)) A možná se hroutí dřív právě proto, že si nestěžují :-)) Takže pak můžeme mít různé exempláře: ty, kteří si nestěžují a nějak to ustojí, pak ty, kteří zjistili, že stěžovat si je vlastně fajn a možná to z našeho hlediska někdy trochu přehánějí… a pak ty, kteří si nestěžují (jak ten správný chlap, přece), ale možná by bývali měli… protože tu sílu buď nemají, nebo se ji nenaučili rozvinout…

 2. jolana88 napsal:

  neřekla bych – většina chlapců je „fňukavějších“ než holčiny … v dospělosti zvlášť :)))

  • avespasseri napsal:

   Říká se :-)))) Já ale asi narážím na ty neobvyklé… ten můj například si vezme prášek na bolest zubu jen opravdu v tom nejzazším případě…. přijde mu to asi změkčilé, či co :-)))

   • jolana88 napsal:

    soudím podle toho, co jsem měla doma – a vidím kolem sebe … ono nejde ani tak o ty léky, ale celkově … „hroutí“ se mnohem snáz. Přitom mají jen problém s komunikací – njn. ale jelikož je to „jiná“ odrůda – bude to v genech :DDD

    • avespasseri napsal:

     A ženy pořád hledají někoho, o koho by se mohly opřít, že??? Kde je pak maj brát??? :-))) Ten můj je Homo muzskysis tvrdakolis :-) Já se sotva plazím, on hopsá kolem plný energie. Nevím, jak mu začne stoupat adrenalin do krve, tak snad lítá, či co :-))))

Chcete něco říct? Prosím. Líbilo se? Hej, potěší mě, když to budu vědět :-) Like :-) Líbilo se strašně moc? Sdílejte, lidi, sdílejte! Díky!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s