Bylo to prostě úžasné…. (Absurdistán 2014)

wayMluvím o svém projektu Absurdistán. Doufám, že i Vy jste si ho aspoň trochu užili. Že alespoň někdy sedlo mé téma do toho Vašeho. Že jste si alespoň někdy zkusili zamyslet nad některým z nich a nechali ho promlouvat ve svém životě.

Inspirovala jsem se projektem, který jsem kdysi dělala s tarotovými kartami. 22 hlavních arkán, 22 týdnů. I tenkrát to bylo hodně silné. Neexistuje snad lepší příležitost zjistit, jak moc se naše myšlení odráží v realitě. Zrcadlo jako hrom.

Podrobnější článek o tom, jak mi tento projekt zasáhl do života, plánuji na začátek roku… to víte, ještě chybí shrnutí prosince. Kdo ví, co se ještě přihodí :-)

Ale už teď vím, že s ním budu pokračovat i příští rok. Ta podoba bude trochu jiná, protože bude ovlivněná plánovacím kalendářem, na kterém začnu brzy pracovat. Tady na blogu mu budu věnovat méně prostoru, přesune se spíš ke mně do kalendáře, ale odkazovat na něj a jeho úvodní články budu pořád a i Vám nabídnu možnost si vybírat na každý týden nějaké to své vlastní téma. Byla by totiž veliká škoda, kdyby tenhle nástroj zůstal jen v mých rukách :-)

Sama jsem zvědavá, po jakých číslicích (tak, jak je jednotlivá témata tento rok dostala) ten příští rok přeskáču. Protože žádný rok není tentýž…

Ale už teď vím, že i ten příští rok bude právě díky tomuto projektu nezapomenutelný, dobrodružný a hlavně smysluplný!

Příspěvek byl publikován v rubrice Absurdistán 2014, život se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

7 reakcí na Bylo to prostě úžasné…. (Absurdistán 2014)

 1. Sedmi napsal:

  jsem zvedava :)

  • avespasseri napsal:

   Já sama taky :-) Sedím doma nad plánovacím kalendářem a zjišťuju, že těch věcí, které bych chtěla dělat, je tolik :-))) A to já myslela, že už jsem se konečně usadila a svůj život a kariéru zaměřila jedním směrem :-))))))

   • Sedmi napsal:

    o tom usazovani taky neco napis pls :D moje mama me honi uz asi tak deset let, ale pokud doufala, ze se usadim az budu mit deti, tak to ji moc nevyslo… :D

 2. jozefblsak napsal:

  Krásny článok :)

 3. Pingback: Co přinesl rok 2014? (má cesta z Absurdistánu) | Žít je umění

 4. Pingback: Jak si v roce 2015 doskákat aspoň kousíček blíž ke štěstí (Absurdistán 2015) | Žít je umění

Chcete něco říct? Prosím. Líbilo se? Hej, potěší mě, když to budu vědět :-) Like :-) Líbilo se strašně moc? Sdílejte, lidi, sdílejte! Díky!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s