Zlatej strach…

(photo credit. Jathin S. Krishnappa)

(photo credit. Jathin S. Krishnappa)

Tak tu sedím a dumám, který příspěvek hodit na blog.

Mám tu napůl přichystaný jeden o speciálním „resistence stretching„. To je takové speciální cvičení, které jsem pro sebe objevila před pár lety, objednala si knížku přes Amazon (dokonce papírovou… dneska už Amazon řeším přes Kindle). Zároveň velmi účinně protahuje a zároveň posiluje. Prostě dvě mouchy jednou ranou. Vlastně tři. Protože je to meridiánové cvičení… každý cvik je speciálně zaměřený na jeden meridián… a na všechny fyzické, emoční a duchovní oblasti s daným meridiánem spojené. Prostě ideální cvičení pro mě!

Jenže… tenhle blog je zákeřný nástroj… když napíšu o „resistence stretching“ , měla bych to taky (ZAS) začít (KONEČNĚ) dělat. Ha, ha…

Pak mě po včerejší výuce angličtiny, kdy jsme si se studentkou vyplňovaly test, zda se dožijeme stejně dlouhého věku jako důchodci na japonském ostrově Okinawa, napadlo, že bych mohla napsat článek o tom, že bychom podle onoho anglického článku měli jíst ryby 3x týdně. Protože i ryby jsou spojené s čínským elementem vody. A zimou, které tento element vládne.

Jenže… to bych zas musela začít ty ryby fakt jíst :-)

Takže se asi radši půjdu zabývat svými strašáky :-)))))))

Taky neustále couváte před tím, co byste nejen měli… ale i chtěli?? Protože je to taaaak děsně namáhavé… a jiné… a prostě nejlíp je sednout ke komplu, zbaštit zbytek koláče, který donesla švagrová… bílej jed nejed. Tedy jed :-) Přímo to do sebe naházel :-)

No, ale za 14 dní začne období země, kde se žaludek a slezina přihlásí o slovo… nebude úniku :-))

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Strach, Zdraví se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 reakce na Zlatej strach…

  1. Sedmi napsal:

    jo… chybi energie… a vule, vetsinou…

Chcete něco říct? Prosím. Líbilo se? Hej, potěší mě, když to budu vědět :-) Like :-) Líbilo se strašně moc? Sdílejte, lidi, sdílejte! Díky!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s