Krása neočekávatelného :-)))))

(photo credit: Zdeněk Kubeš)

(photo credit: Zdeněk Kubeš)

Máte ve zvyku si promítat v hlavě, co všechno se může stát??

Ty barvité, dokonale propracované vize Vaší mysli, které Vám defilují v hlavě… jeden obraz za druhým… a Vy se jich nemůžete vzdát??

Protože jsou třeba moc krásné?? Kde jinde si můžete „prosnít“ celý den krásnými obrazy, ve kterých se plní všechna Vaše přání?? Milujete tohle denní snění?? Já ho kdysi milovala velice. Hltala jsem knížky, ztrácela jsem se ve svých fantazijních světech a toužila jsem po tom je prožívat.

A vlastně jsem si spoustu svých fantazií a snů i zažila. Však to znáte, i ten projekt Absurdistán (odkaz vede na článek, který shrnuje symboliku roku 2014 z tohoto úhlu pohledu) mi kolikrát ukazoval, že to, s čím do daného týdne vstupuju, pak i prožiju… funguje to přímo zázračně :-)

Ale všichni sníme i ty negativní sny. Zjevují se nám v hlavě scény, kdy se to či ono nepovede. Kdy se nás zmocňuje strach z toho, co se může stát. Jak to bude nad naše síly. Ještě tam ani nejsme a už stahujeme ty pomyslné kalhoty… ale zdá se spíš, že k výprasku než k tomu, abychom překonali řeku… :-)) Tak hloupé…..

Ano, být připraven (hlavně pro nás pionýry, že??) je důležité. Umět si představit, co se může stát, a jak na to zareagujeme, to se hodí.

Nejvíc ze všeho se ale hodí být prostě připraven na COKOLIV.

A vědět, že to zvládneme.

A to v hlavě fakt nevymyslíme :-)

A řeknu Vám, je to nádherný pocit, když zažijete, že to, co by Vás normálně rozhodilo, Vám jen vykouzlí úsměv na tváři. Když víte, že jste nestrávili celý den přemýšlením a obavami (kór když to byl takový krásný jarní den!).

Protože by Vás stejně nikdy nenapadlo, co se může stát :-))

Navíc se to objeví, zamává to svými motýlími křídly a zase zmizí. A Vy můžete být buď u toho… nebo zas v nějaké další myšlence :-)

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Radost se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 reakce na Krása neočekávatelného :-)))))

  1. Pingback: Důležité okamžiky roku 2015 (1. část) | Žít je umění

  2. Pingback: KRÁSA NEOČEKÁVANÉHO | Žít je umění

  3. Pingback: KRÁSA NEOČEKÁVANÉHO (návrat) | Žít je umění – ENjoy!

Chcete něco říct? Prosím. Líbilo se? Hej, potěší mě, když to budu vědět :-) Like :-) Líbilo se strašně moc? Sdílejte, lidi, sdílejte! Díky!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s