33. Já už nechci být zombie :-) (Absurdistán 2015)

šípkovkaTo je ale náhodička. Minulý týden se to zombiekovalo (já fakt tyhle horory s mozkoužroutama nemusím…)… a tento týden se může pokračovat! Minulý týden se přihodilo pár zásadních věcí a tak mi mé plány na témata tohoto týdne tak nějak vzaly za své. Takže nakonec návrat k Šípkové růžence. Asi proto, že to mě láká ze všeho nejvíc… probrat se z toho zombie hororu, otevřít konečně opravdu oči a žít! Co mi v tom ještě brání?? Opět Vám tu nechávám loňský článek – co víc k němu dodat??

 

Nedávno to byl pštros, více dávno rozmazlená princezna, či Drákula. Nebo také Strašidelný zámek, nebo rovnou Strašáci. A teď Šípkovka. Je vidět, že mám malé dítě a poetickou duši :-)

Proč Šípkovka?

To je přece ta pohádka o princezně, která se z neopatrnosti a neznalosti píchla o – no, to je jedno, vyberte si verzi, která Vám vyhovuje – usnula a hluboce spala a spolu s ní i celý zámek a celé království.

Připomíná mi všechny ty zombie (že bych článek ještě přejmenovala??), včetně sebe, samozřejmě, ponořené v myšlenkách, nebo v hudbě a slovech znějících v uších, pochodující po ulicích. Už jen zvednout ruce jako náměsíční…

A tak:

  • se chci aspoň občas trošičku probudit. Ono to není zas tak těžké :-)

************************************************************************************

Možná bych se pro rok 2015 měla poučit a všechna témata koncipovat pozitivně. Protože třeba tento o pohádkové Růžence, kterou princ polibkem probudil z dlouhého spánku, končil článkem Je to fajn. A to je vždycky fajn, když se jeden může cítit fajn, aby o tom, jak je mu děsně fajn, mohl napsat celý článek. Kéž je i pro Vás spousta týdnů takových :-)

************************************************************************************

Tímto článkem začíná třicátý třetí týden projektu Absurdistán 2015. Bližší informace k tomu proč, co a jak ohledně tohoto projektu najdete tady. Přehled témat, na které ještě nejspíš dojde a kterými jsem se již zabývala (i s odkazy), najdete pro změnu zase tady.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Absurdistán 2014, Absurdistán 2015 se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 reakce na 33. Já už nechci být zombie :-) (Absurdistán 2015)

  1. Pingback: Kráááásnéééé je žíííít… | Žít je umění

  2. Pingback: 34. Návrat ke Strašidelnému zámku (Absurdistán 2015) | Žít je umění

  3. Pingback: Srpen v tom nějak neměl jasno :-) Aneb o jednom zkolabovaném programu… | Žít je umění

Chcete něco říct? Prosím. Líbilo se? Hej, potěší mě, když to budu vědět :-) Like :-) Líbilo se strašně moc? Sdílejte, lidi, sdílejte! Díky!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s