Důležité okamžiky roku 2015 (2. část)

(photo credit. Jathin S. Krishnappa)

(photo credit. Jathin S. Krishnappa)

První půl roku 2015  jako by náznaky poukazoval na to, nač se mám „těšit“ dál….

Vysoké tóny, rozhodnutí, ztráta půdy pod nohama, téma sebelásky a sebeúcty navzdory všemu. A spousta krásných chvil… 

Jak to tedy bylo dál?

Červenec

  • Dovolená byla tentokrát jiná. Poprvé jsem měla možnost si „užít“ ono spokojený i uvnitř bouře. To byla ta turecká dovolená, kdy jsem lidi nabádala, aby se raději naučili anglicky, než někam vyjedou :-) To byl ten měsíc, kdy jsem se sama sebe ptala, co lidem brání v tom, aby byli šťastní. Vždyť když už člověk tolik trpí, proč neudělá něco pro to, aby se to neopakovalo stále dokola?? To byl ten měsíc, kdy jsem poprvé pochopila, že nemám čas“ neznamená „nezajímáš měa poučila se od své dcery, kterou zatím, zdá se, ještě ani nenapadlo, že by mě mohla nezajímat….

Srpen

Září

  • A září? To vzalo ono srpnové utrpení a ošetřilo všechny rány. Protože to, co se dělo, se mě hluboce dotýkalo a hluboce mě zasáhlo. Hloubku utrpení krásně dokumentuje píseň, která mě na tomto „útěku před válkou„, oslovila – Je suis malade (Jsem nemocná). Jenže na druhou stranu ke mně promlouvali takoví lidé jako Pema Chodron se svým učením o ztvrdlých zabarigádovaných srdcích, která neunesla tíhu bolesti a propadají strachu a agresivitě. Nebo Arthur Mello či Mooji o tom, že nemusíme bojovat. A snad proto, že jsem své srdce nezabarikádovala a můj boj byl spíš štkaním do noci, zažila jsem něco, o čem jsem posléze napsala To-prostě-není-možné!“ Nezapomenutelné! Nicméně – stálo to všechno za to??

Říjen

Listopad

Prosinec

Příspěvek byl publikován v rubrice Bilance se štítky , , , , , , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 reakce na Důležité okamžiky roku 2015 (2. část)

  1. Sedmi napsal:

    Hezky shrnuto… Zajímavý rok :-)

  2. Sedmi napsal:

    no uvidime, podle cinskeho kalendare ma byt rok opice… asi to bude mene silena jizda, nez kun, ale s opici zase nikdy nevis :P

Chcete něco říct? Prosím. Líbilo se? Hej, potěší mě, když to budu vědět :-) Like :-) Líbilo se strašně moc? Sdílejte, lidi, sdílejte! Díky!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s