Změny na blogu, aneb „v mlhách nevidno…“…

(photo credit: Richard Palmer)

(photo credit: Richard Palmer)

S novým projektem přichází i pár změn…. holt co že je to ten život podle jednoho rčení????  :-)))

 • Některých jste si již možná všimli –  seznam rubrik dostal jaksi „strukturovatější“ strukturu :-) K jednotlivým názvům rubrik se dočtete víc v jednom z plánovaných článků.
 • Obsahově se vracím víc tam, kde jsem začínala – lehčí články s trochou toho přesahu. Tak to tu bylo zamýšleno. Psát něco jako „deníček„, ale poukázat na to, jak strašně moc závisí na tom, co se skrývá za oponou… nebo v hloubi?… nebo v mlhách? Že totéž může každý prožívat úplně jinak. Jako sled událostí. Jako sbírku drahokamů vyskládaných někde v popředí a pár kamenů na vyhození, na které narazil jaksi náhodou. Nebo jako cestu. Jako onen „náhrdelník z krvavých rubínů a nebeských safírů„, jak jsem tu kdysi psala.

 • Znovu se tedy vracím k tomu, že čas od času budu nabízet  pohled do toho zákulisí. Do těch tajemství života podle AP, jak zněl již na začátku název jedné z rubrik. Přístup do ní byl (a opět bude) jen pro pravidelné čtenáře, kteří znají „popředí“ a lépe by snad chápali i „pozadí„. Články, které jsou víc pátrací, víc „poučující“ (ale já poučuju hlavně sama sebe, aby bylo jasno :-)), pro některé lidi prostě nezáživné :-)
 • S tím přichází i jedna věc… některé články, které tu již vyšly, se jaksi začnou vytrácet do oněch „mlh„. Nechám tu všechny články Absurdistánu, aby sloužily jako případné vodítko pro ty, kteří by si ho chtěli vyzkoušet. Všechny úvodní i všechny shrnující a bilanční články tohoto projektu. Čímž tu zůstane velká část toho pátracího :-) Ale mnoho článků je již jaksi „gone with the wind“ :-) A s každým novým článkem tam odletí další, na které v něm budu odkazovat, a které se „do mlh“ hodí. Najdete je v rubrice TAP (Tajemství života dle Aves Passeri) a pro přístup to chce mít heslo. Pokud budete mít zájem si je přečíst, najdete v pravém sloupci blogu návod, jak na to. Upozorňuji, že posty na FB se dostanou na zeď jen zlomku fanoušků… víte, jak FB funguje :-) A upozorňuji, že je vždy lepší mi pro jistotu napsat mail o heslo na avespasseri@yahoo.com a být trpělivý…. nejsem tam každý den :-) Pokud jste nedočkaví, pak do komentáře :-)

To je tak asi v kostce vše. V příštích dnech se můžete těšit na dva díly o tom, jak je to vlastně s tou radostí v jahodovém ráji – což je tedy název mého letošního projektu. A pak něco k mottu zimního období – STRACH MÁ VELKÉ OČI.

A pak se zase vrhnu na nějaké ty čistě radostné články…. enjoy!

Příspěvek byl publikován v rubrice O. JAHODOVÝ RÁJ se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 reakce na Změny na blogu, aneb „v mlhách nevidno…“…

 1. Sedmi napsal:

  Ty začínáš ten rok v rychlém tempu teda :-) nevím, jestli budu stíhat to všechno sledovat…

  • avespasseri napsal:

   Dokonce v tak velkém tempu, že mám napsaný i shrnující článek na příští týden :)) Dobrý ne?? :-))) Jsem najednou celá posunutá dopředu :-) Ale neboj, myslím, že to je jen ten začátek, který si vyžadoval hodně plánování, abych už věděla, s čím do toho roku budu vstupovat :-)) Ale plánovala jsem tu dávat jen pár článků do týdne, ne tolik :-)) Tak uvidíme, jak to půjde :-))

Chcete něco říct? Prosím. Líbilo se? Hej, potěší mě, když to budu vědět :-) Like :-) Líbilo se strašně moc? Sdílejte, lidi, sdílejte! Díky!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s