15. Jahodový ráj, aneb bláznivá barevná voda života a jedno předsevzetí…

(photo credit - Steve Ryan)

(photo credit – Steve Ryan)

Tak jsem si říkala, že s březnem odešlo téma smrti pěkně do hrobu…

A ejhle, „duben, ještě tam budem“ :-)

Zas řeším téma březnového magazínu – jak to udělat, aby člověk fakt nebyl jak ten zombík?? :-) Jen oproti minulému týdnu nejde o hledání světla, ale o praktické kroky…

Tento týden mám na triku jedno zásadní rozhodnutí. Když ho neudělám (safra, už zbývají jen 2 dny!), budu děsně nevděčná. Ale já myslím, že to tentokrát už opravdu dám…

Ostatně jsem se vrátila k článku o návycích a o tom, jak zde vůbec nejde o vůli, ale že právě ta emocionální stránka je absolutně nejdůležitější (pamatujete se na něj ještě??). A jak jsem tak proklikávala dál a dál, narazila jsem na krásnou statistiku: přes 80 % předsevzetí selže! No není to krásné?

Takže selhání se očekává a my se kvůli tomu nemusíme trápit, ale prostě to zkoušet zas!

Však i nalézt to světlo na konci tunelu ve mně tento týden vzbuzovalo radost. Jakoupak asi budu mít, až z toho tunelu za chvíli zas vyjedu a uvidím, že kolem je to docela pěkný??? Až se zase budu moct prostě jen věnovat těm drobným radostem za oknem, protože ta vnitřní radost, o které byla v tom článku řeč, zase zaujme to místo, které jí patří??

Až zas poteče ta voda života, barevná a veselá jako ona brněnská fontána, o které tu tento týden také byla řeč? Stejně bláznivá a nepředvídatelná jako ti brněnští baleťáci, kteří tančili na židlích a hráli si na hráče orchestru??

Vize do budoucna jsou prostě jen ozářené oním pověstným jahodovým sluncem – nebo srílanským sluncem??

Na co všechno se mám vlastně těšit?? :-)

Na co všechno se těšíte Vy?

Jaké vize máte? Jaké vize se před Vámi tento týden otevřely?

Co Vám tento týden dělalo radost??

*******************************************************

Článek shrnuje další týden v rámci projektu Jahodový ráj. Člověk by někdy neřekl, co všechno mu vlastně dělalo během týdne radost a proč. Přidejte se a uvidíte sami :-) Blíž info tady.

Příspěvek byl publikován v rubrice O. JAHODOVÝ RÁJ se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na 15. Jahodový ráj, aneb bláznivá barevná voda života a jedno předsevzetí…

  1. Pingback: Rozjásaně barevný duben s kontaktem i bez kontaktu… | Žít je umění

Chcete něco říct? Prosím. Líbilo se? Hej, potěší mě, když to budu vědět :-) Like :-) Líbilo se strašně moc? Sdílejte, lidi, sdílejte! Díky!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s