Otráveně úžasný červenec!

Oproti loňskému létu, kdy jsem toho všeho měla někdy plné zuby a trpěla jak zvíře, červenec byl procházkou růžovým sadem!

Možná bychom si někdy při tom stěžování měli vzpomínat na to, jak se vlastně máme dobře! :-) Ne abychom zavírali oči před problémy, ale abychom získali perspektivu a nezbláznili se :-) 

Červenec začal dost otráveně (Tak trochu otrávený), pokračoval hledáním motivace něco s tou otráveností udělat (Hledání motivace), přešel do nejúžasnějšího týdne, který jsem snad kdy zažila, plného zážitků a oslav (Nehodnoť a oslavuj) a skončil tvůrčí explozí (Tvůrčí exploze)!

A co mi dělalo největší radost? 

  • první týden jsem strávila u rodičů, navštěvovala kamarádky, udělali jsme si výlet do Poděbrad a do Mirakula. Sice nešlo o tu „hlubší radost„, ale tak i povrchní radosti za to stojí. Aby člověk nezcvokl z té snahy rozlousknout ten oříšek, kde je zakopaný ten pes, a proč nic nejde tak, jak bych si úplně představovala. Udělala jsem si novou tapetu na mobil (I’m enough), aby mi to asi připomínala :-) A zhodnotila uplynulé 2,5 roku a to, co jsem se naučila, a co ještě ne.
  • druhý týden byl zlomový a to mi dělá radost dosud! Zahájila jsem ten svůj rituál, ovlivněná nejspíš první návštěvou kraniosakrální terapie. Přidala Jin Shin Jyutsu a resistance stretching. Cvičím i v srpnu a to mě hřeje u srdce nejvíc!!! Jo a pobyt na zámku!

Fotografie0267

 

  • třetí týden byl bomba! Tolik radosti – v Lužánkách, na kranio, na sushi, v Jeseníkách. 2x oslava. 10 let manželství a 2 roky od nástupu na tobogán života, o kterém někdy nevím, jak moc mu mám důvěřovat (a nakonec vždycky zjistím, že jo!). Pár drobných rozhodnutí (důvěřuj a nehodnoť), které, jak se zdají, svou roli sehrají v srpnu :-)
  • čtvrtý týden jsem měla celý pro sebe – manžel v práci a malá na táboře se sborem. A tak jsem dokončila poslední magazín Aves a také knihu Žít je umění milovat!! Jo a začala jsem tančit! Uměleckému vyjádření se prostě meze nekladou!

Na srpen jsem tedy veskrze zvědavá! Tuším, že to bude také síla. Ale úžasná!

A nač vzpomínáte nejradši Vy? Co Vám v červenci udělalo největší radost??? 

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Měsíční shrnutí se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 reakce na Otráveně úžasný červenec!

  1. Pingback: Čím byl pro mě rok 2016 tak významný? (2. část) | Žít je umění – ENjoy!

  2. Pingback: Čím byl pro mě rok 2016 tak významný? (2. díl) | Žít je umění – ENjoy!

Chcete něco říct? Prosím. Líbilo se? Hej, potěší mě, když to budu vědět :-) Like :-) Líbilo se strašně moc? Sdílejte, lidi, sdílejte! Díky!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s