Důvěra je kořenem, ze kterého vyrůstá motivace i štěstí! (Magazín Aves 8/2016)

Magazín Aves vycházel v roce 2016. Možnost stáhnout si jednotlivá vydání jsem ukončila k 9.4. 2017 – děkuji všem, kteří o Magazín projevili zájem! Z Magazínu 1.5. vznikla nová e-kniha Vdechněte život poselstvím svého dětství. A od 9.5. je všem čtenářům k dispozici ke koupi na speciální stránce, kterou jsem jí na blogu vyhradila ==> bližší info o nové e-knize.
Prý již existuje aplikace, která hlídá děti. Psychologům se to moc nelíbí. Mně také ne. Jen si zkuste vyrůstat v pocitu, že „tam venku“ je natolik nebezpečno a Vy jste proti tomu nebezpečí natolik bezbranní, že nad Vámi neustále musí mít někdo dohled. Ztratíte přístup k tomu nejdůležitějšímu, co v životě potřebujeme – k důvěře! V okolní svět i v sebe sama. Takový život není nic moc. Nemluvě o tom, že tím nad sebou dáváte druhým příliš velkou moc… (citováno z Magazínu Aves 8/2016)

 

Ano, tentokrát bude řeč o důvěře.

Možná Vám důvěra nepřijde až tak důležitá jako třeba minulé téma motivace (to mělo velký úspěch :-)). Pravda, důvěru neřešíme tak často jako nedostatek motivace. Nebo to, že nám chybí láska. Nebo to, že jsme nešťastní a máme pocit, že jsme na dně.

A přece – důvěra je kořenem, za kterého motivace, láska i štěstí vyrůstá!!

 • Pokud v sobě máme důvěru v druhé, může mezi námi proudit láska. Žárlivci, kteří nevěří ani sobě ani svému partnerovi, mohou stokrát mluvit o tom, jak milují, ale tu opravdovou lásku neznají…
 • Pokud v sobě máme důvěru v sami sebe, nic nás nerozhází a teprve potom se můžeme cítit šťastní.
 • Pokud důvěřujeme sami sobě a také tomu, že získáme vše, co opravdu potřebujeme, teprve potom se v nás může projevit ta čistá motivace, o které jste se mohli dočíst v minulém čísle magazínu Aves!

>> Srpnové číslo magazínu Aves si můžete stáhnout ZDE <<

MAGAZÍN AVES (photo credit: Cephas)

MAGAZÍN AVES
(photo credit: Cephas)

A co se tentokrát v magazínu dočtete?

 •  že už od dětství nám házejí klacky (a pořádné) pod nohy. Že když v dětství nezískáme onu bazální důvěru, je život mnohem náročnější.
 • Dočtete se, proč je tak těžké věřit.
 • Ale také to, že v tom pomyslném moři života se v podstatě nemůžeme utopit, pokud víme, jak na to.
 • A pokusím se Vás nalákat do jedné strašidelné brány :-)

Tento magazín není první, ve kterém si jeho téma vyžádalo, abych mezi onu pětici blogových článků zařadila nějaký z mých poetických příspěvků. V tomto magazínu ale narazíte hned na dva (tedy 1,75 :-))! V souvislosti s mou novou e-knížkou Žít je umění milovat to můžete využít jako takový signál toho, zda by má knížka pro Vás byla přínosem.

Poznáte to podle toho, že Vás ty poetičtější texty osloví víc nebo minimálně stejně jako ty ostatní :-)

Pokud si ale při jejích čtení budete říkat Jéžiš, to je nuda. Absolutně tomu nerozumím., tak si knížku rozhodně nekupujte :-)

Zaujalo Vás srpnové téma důvěra??

Nezapomeňte si tedz o něj napsat :-) Radši TEĎ A TADY. Tak říká se, že právě tam se vše odehrává, ne? :-) A víte, jak je to s prokrastinací…

>> Srpnové číslo magazínu Aves si můžete stáhnout ZDE <<

Mimochodem – jeden shrnující článek o důvěře jsem téměř před rokem napsala pro web Probuzení. Jmenoval se – jak jinak – O důvěře.  Rozhodně stojí za to si ho přečíst a zorientovat se v tom, o čem bude řeč :-)

Doufám, že pro Vás bude tento magazín krůčkem na cestě za důvěrou, láskou a štěstím :-)

Důvěra mezi delfínem a člověkem

Důvěra mezi delfínem a člověkem

Magazín Aves vycházel v roce 2016 každý měsíc a každé číslo bylo věnováno jinému tématu, které se odvíjelo od toho, co mi život ten daný měsíc předhazoval :-) Já to pak vždycky jen vzala a zpracovala. Pokud byste chtěli vědět, o čem byla předchozí čísla, stačí si zajít na stránku Magazínu Aves. Dočasně si můžete přečíst jakékoliv vydání na stránce 12 ebooků zdarmaPřestože jednotlivá vydání je možné číst samostatně, tvoří Magazín Aves jednotný celek. Magazín Vás vezme za ruku a provede cestou, na jejímž konci je ona vnitřní spokojenost a klid.

V současné době vzniká z Magazínu Aves celá kniha – Vdechněte život poselstvím svého dětství. Možnost nahlédnout do jednotlivých vydání, tj. budoucích kapitol, máte pouze dočasně, než kniha vyjde. Předpokládám během února. Využijte tuto možnost tedy co nejdříve!

Nicméně je ještě jedna cesta a ta jde skrze symboliku přímo do hlubin. Má e-knížka Žít je umění milovat (záchranný kruh ve chvílích nejistoty).  A v těch hlubinách můžete stejně jako já nacházet poznání a klid. Mrkněte se na tohoto průvodce, čeká na ty, které osloví…

Pokud byste se s obsahem a poselstvím knihy chtěli seznámit blíže, připravila jsem pro Vás speciální online minikurz (zdarma) Mimoňská cesta.  V okamžiku, kdy se této mimoňské cestě otevřete a budete jí důvěřovat, e-kniha Žít je umění milovat pak pro Vás bude tím záchranným kruhem kdykoliv poté. Kupte si ji a přihlaste se do kurzu :-) 

Příspěvek byl publikován v rubrice MAGAZÍN AVES se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 reakce na Důvěra je kořenem, ze kterého vyrůstá motivace i štěstí! (Magazín Aves 8/2016)

 1. Pingback: Tedy co se mnou v srpnu dělal dzogčhen a jedna knížka… hmmm…. | Žít je umění – ENjoy!

 2. Pingback: 36. Jahodový ráj, aneb jak vstoupit do jiného světa? A mandloňový sad! | Žít je umění – ENjoy!

 3. Pingback: Ani pevná vůle slona létat nenaučí, aneb už to chci konečně změnit! (Magazín Aves 09/2016) | Žít je umění – ENjoy!

 4. Pingback: S důvěrou to není jen tak… | KOSA NOSTRA zostra aneb NAŠE VĚC zostra ! Prostě Kosa zostra!

Chcete něco říct? Prosím. Líbilo se? Hej, potěší mě, když to budu vědět :-) Like :-) Líbilo se strašně moc? Sdílejte, lidi, sdílejte! Díky!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s