Dnes v Brně začíná nové pololetí čchi kungu Orel v hnízdě! A jsme prostě něco extra :-)

Tak to říká každá skupinka, já vím :-) A říká to také každý lektor, který se snaží přilákat nějaké ty dušičky :-)

Ale já letos prvně UŽ NECHCI, aby někdo další nový tento týden na čchi kung dorazil :-)

Vyhlásila jsem na následující 3 týdny pro nováčky stop stav a nabírám jen náhradníky. Nebojte se ozvat (víc info najdete na KDE A KDY CVIČÍME), on totiž většinou někdo po prvních třech zkušebních hodinách odpadne. Zjistí, že je to na ně moc pomalé, nebo že si představovali něco jiného. Ostatně o tom, že orlí čchi kung je sice pro každého, ale občas ne hned a hned tady, jsem kdysi napsala článek – Když přijde krize. To bylo v době, kdy jeden můj student řešil čemu dát přednost – běhat, nebo orlit. Potřeboval běhat, ale když běhal, pak nedokázal u Orla ani stát. Zvláštní.

orlivhnízde

A proč tvrdím, že jsme extra??

Ále – přihodila se taková zajímavost. Orlí čchi kung se v Brně již čtvrtým rokem cvičí v tělocvičnách pana doktora Černého. Pan doktor Černý je rehabilitační lékař a jako rehabilitační lékař moudře seznal, že to nejlepší je pro lidi cvičit. A tak se v jeho centrech pohybují nejen rehabilitační sestřičky, ale také cvičenci, kteří chodí na hodiny Iyenegarovy jógy. 

A letos se přišlo se systémem a s čipy a já nevím s jakou ještě byrokracií. Naštěstí se na mě nějak se školeními zapomnělo :-) Ostatně jsem čchi kungová lektorka, ne jógová.

Nejdřív to vypadalo, že mě chudák nějaká rehabilitačka bude muset před cvičením – buď v úterý nebo ve středu – s tím systémem muset naučit zacházet. Že se strávíme první hodinu spoustu času zadáváním jmen do systému a byrokracií. Jak já nemám ráda byrokratická omezení!!

Ale nakonec si to nechal pan doktor Černý projít hlavou a seznal, že nás se to vlastně nemusí týkat, protože necvičíme na Fanderlíkově. No, proč to všechno zbytečně komplikovat, že?? Moudrý pán :-)

A tak mám velkou radost, že Orel prostě všechna omezení překračuje.

Že nejen učí lidi uvolnit se a odstraňuje překážky v proudění energie – ale že prostě tak nějak odstraňuje jakékoliv překážky!! :-))

Příspěvek byl publikován v rubrice Čchi kung se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 reakce na Dnes v Brně začíná nové pololetí čchi kungu Orel v hnízdě! A jsme prostě něco extra :-)

  1. Pingback: Zásadní změny, aneb proč si jen děláme starosti??? | Žít je umění – ENjoy!

  2. Pingback: 38. Jahodový ráj, aneb změna za změnou… | Žít je umění – ENjoy!

Chcete něco říct? Prosím. Líbilo se? Hej, potěší mě, když to budu vědět :-) Like :-) Líbilo se strašně moc? Sdílejte, lidi, sdílejte! Díky!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s