Ani pevná vůle slona létat nenaučí, aneb už to chci konečně změnit! (Magazín Aves 09/2016)

Magazín Aves vycházel v roce 2016. Možnost stáhnout si jednotlivá vydání jsem ukončila k 9.4. 2017 – děkuji všem, kteří o Magazín projevili zájem! Z Magazínu 1.5. vznikla nová e-kniha Vdechněte život poselstvím svého dětství. A od 9.5. je všem čtenářům k dispozici ke koupi na speciální stránce, kterou jsem jí na blogu vyhradila ==> bližší info o nové e-knize.

Magazín Aves vycházel v roce 2016. Možnost stáhnout si jednotlivá vydání jsem ukončila k 9.4. 2017 – děkuji všem, kteří o Magazín projevili zájem! V současné době z Magazínu Aves vzniká kniha Vdechněte život poselstvím svého dětství – více info o připravované knize se můžete dočíst ZDE. Pokud Vás jednotlivá témata zaujala, můžete knihu získat v předprodeji se slevou 100 Kč – tj. za pouhých 150 Kč!

Se změnou je potíž. Četli jste už článek u mě na blogu, co všechno nemá smysl? (Byly to rovnou dva články!) Dočtete se tam, že máme tendenci měnit dvě věci. Buď si usmyslíme, že za všechno mohou ONI a chceme po nich, aby se změnili. Sami si myslíme, že my jsme Ok a že ti ostatní se s tím prostě musí smířit…  Nebo si myslíme, že za vše si můžeme MY SAMI. A snažíme se změnit. Stejně jako v případě motivace (pamatujete se na červencový magazín, kde jste zjistili, že existuje i úplně jiná než jen ta známá vnitřní a vnější motivace??), i se změnou je to všechno jinak…(Citováno z Magazínu Aves 9/2016)

Kdo netouží po tom, aby se něco změnilo? Nebo aby se někdo změnil? Kdo netouží po tom, udělat nějakou změnu sám se sebou nebo se svým vlastním životem?? 

A právě o změně je záříjový Magazín Aves! Již chápete, proč jsem v srpnovém magazínu (Důvěra je kořenem, ze kterého vyrůstá motivace i štěstí!) tak zdůrazňovala, jak je důležité pochopit zásadní důležitost důvěry? Něco dokážeme měnit jen pokud v sobě najdeme dost silnou důvěru v to, že je to možné, že je to správné a že to dokážeme!! Teď na prahu října a tváří v tvář vědomí, co musím změnit, si to uvědomuji ještě výrazněji (ale o tom někdy příště :-))

Pokud ještě nejste odběrateli magazínu Aves (PDF vydání je zdarma), stačí se o něj přihlásit vyplněním tohoto formuláře:

Odeslání elektronického magazínu není zautomatizované, mějte prosím chvíli strpení. Min. 1x do týdne magazín zájemcům posílám. Ale většinou mnohem častěji :-) Vaše kontakty jsou u mě v bezpečí a kdykoliv se můžete zase odhlásit. 

MAGAZÍN AVES (photo credit: Cephas)

MAGAZÍN AVES
(photo credit: Cephas)

Jste zvědaví, co v Magazínu najdete tentokrát??

  • dočtete se, že naše obvyklé způsoby, jak dosáhnout nějaké změny, nás obvykle stejně plně neuspokojí
  • dozvíte se, v čem tedy spočívá ten fígl :-)
  • přečtete si o tom, proč se někdy my (nebo lidi kolem nás, u kterých by to někdy tak bodlo, že?? :-)) změnám tak bráníme
  • narazíte na to, že některé naše představy o změně jsou fakt směšné
  • objevíte, jakou změnu je naopak potřeba udělat, a jak na tom jste Vy sami v těchto 5 zásadních oblastech
  • dočtete se o tom, že je zbytečné se trápit tím, že ta Vaše pevná vůle je na to, co byste chtěli změnit, jaksi slabá…
  • no a pak jeden článek o tom, jaké to je, když se změnám otevřete :-) Inspirujte se :-)

Zaujal Vás záříjový magazín Aves o změnách?? 

Nezapomeňte si tedy vyplnit formulář a napsat mi o něj :-) Radši TEĎ A TADY. Tak říká se, že právě tam se vše odehrává, ne? :-)

slon

Ani pevná vůle slona létat nenaučí :-)

Magazín Aves vychází každý měsíc a každé číslo je věnováno jinému tématu, které se odvíjí od toho, co mi život ten daný měsíc předhazoval :-) Já to pak vždycky jen vezmu a zpracuji. Pokud byste chtěli vědět, o čem byla předchozí čísla, stačí si zajít na stránku Magazínu Aves. Kdykoliv posílám uvítací e-mail i s nejnovějším číslem magazínu, posílám odkazy i na předchozí čísla. Přestože jednotlivá vydání je možné číst samostatně, tvoří Magazín Aves jednotný celek. Magazín Vás vezme za ruku a provede cestou, na jejímž konci je – no, sama ještě nevím :-)

Nicméně je ještě jedna cesta a ta jde skrze symboliku přímo do hlubin. Má e-knížka Žít je umění milovat (záchranný kruh ve chvílích nejistoty).  A v těch hlubinách můžete stejně jako já nacházet poznání a klid. Mrkněte se na tohoto průvodce, čeká na ty, které osloví…

Pokud byste se s obsahem a poselstvím knihy chtěli seznámit blíže, připravila jsem pro Vás speciální online minikurz (zdarma) Mimoňská cesta. Bonusem navíc k tomuto kurzu je další sestřička mé e-knihy, takový pomocník, jak se jí dostat na kobylku – ebook zdarma TRÁPENÍ MŮŽE BÝT DAR :-) V okamžiku, kdy se této mimoňské cestě otevřete a budete jí důvěřovat, e-kniha Žít je umění milovat pak pro Vás bude tím záchranným kruhem kdykoliv poté. Kupte si ji a přihlaste se do kurzu :-) 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice MAGAZÍN AVES, Uncategorized se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 reakce na Ani pevná vůle slona létat nenaučí, aneb už to chci konečně změnit! (Magazín Aves 09/2016)

  1. Pingback: Děkuji za přihlášení k odběru měsíčníku Aves! | Žít je umění – ENjoy!

  2. Pingback: 40. Jahodový ráj, aneb proč být autentický a ne ten křivák?? | Žít je umění – ENjoy!

  3. Pingback: 43. Jahodový ráj, aneb o revolucích | Žít je umění – ENjoy!

Chcete něco říct? Prosím. Líbilo se? Hej, potěší mě, když to budu vědět :-) Like :-) Líbilo se strašně moc? Sdílejte, lidi, sdílejte! Díky!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s