44. Jahodový ráj, aneb věříte na minulé životy??

Trochu zvláštní týden.

Když se podívám na články z tohoto týdne, nemám moc na čem toto týdenní shrnutí postavit. Jsou tu jen 2 články (shrnutí měsíce Houby klid a nejnovější magazín Aves o majzlíku :-))  – obě na jedno téma. Vzdor. To protože právě to bylo říjnové téma a magazín je vždy o tématu měsíce.

Co mi tento týden dělalo radost? Jahodový ráj by přece měl být právě o tomto?? Vidíte. Když to nezaznamenám, těžko hledám něco opravdu silného…

Něco, co by přebilo to nejsilnější téma celého týdne – další průnik minulých životů do toho mého… 

(photo credit: Michael Stern)

(photo credit: Michael Stern)

O podobných věcech tady moc nepíši. Tedy ano. Kdysi dávno. Pamatujete na článek o praprababičce?? Trochu jsem si tam tenkrát z reinkarnací dělala srandu. Nic proti, ale prostě mi to přišlo – jak jsem se naučila od advokáta Perryho Masona – irelevantní.

A pak asi před rokem v článcích o Hamletovi a o kvítku jetele . To už jsem se vyjadřovala znatelně jinak. Stále ještě v symbolech a snech. Ale jinak. Určité události v mém životě mi trochu začaly mé představy narušovat.

No a od té doby se stala spousta dalších věcí. Objevovaly se další a další kousky puzzlíků. Někdy tak neuvěřitelné, že mi nad tím zůstával rozum stát.

A minulý víkend ta řada Depeche Mode článků. Já si už tenkrát říkala, že určitě bude nějaký důvod, proč jsem měla to nutkání je napsat! A o pár dní později jsem přesně pochopila, proč.

Musíš odpustit, říkala jsem si poté. Musíš odpustit, protože jinak se v tom budeš motat dál a dál. Už se Vám někdy stalo, že jste reagovali neuvěřitelně přecitlivěle? Je to jako když se Vás zmocní fóbie nebo panika. A přitom k tomu vlastně není vůbec žádný důvod.

A ne, ty doby, kdy mi minulé životy přišly jako irelevantní pohádky, jsou už pryč. Před 10 lety jsem si ze Srí Lanky přivezla knížku o „vědeckých“ výzkumech reinkarnace. Kdo mohl tušit, že za 10 let to pro mě nebude kuriozita ale jistota. Jsou prostě věci, které nejsou normální.

A v tom okamžiku se před Vámi otevře úplně jiný svět. Teorie zmizí a nastane jen zkušenost. A otázka zní, co s ní a s celým tím systémem karmy udělám… 

Jaký jste měli týden Vy? Něco, co Vás překvapilo? Něco, co přineslo silné prožitky? Něco, co ze z teorie proměnilo v jistotu? A jak jste na tom s vírou v minulé životy? Věříte? Nebo víte? Nebo Vám to přijde jako pitomost? :-)

 

Příspěvek byl publikován v rubrice O. JAHODOVÝ RÁJ se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 reakce na 44. Jahodový ráj, aneb věříte na minulé životy??

  1. Pingback: Minulé životy – co mě překvapilo, když jsem si googlila?? | Žít je umění – ENjoy!

  2. Pingback: A listopad to všechno poboural… | Žít je umění – ENjoy!

Chcete něco říct? Prosím. Líbilo se? Hej, potěší mě, když to budu vědět :-) Like :-) Líbilo se strašně moc? Sdílejte, lidi, sdílejte! Díky!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s