Kdy vzít majzlík a roztřískat kámen ležící Vám v cestě? (Magazín Aves 10/2016)

Magazín Aves vycházel v roce 2016. Možnost stáhnout si jednotlivá vydání jsem ukončila k 9.4. 2017 – děkuji všem, kteří o Magazín projevili zájem! Z Magazínu 1.5. vznikla nová e-kniha Vdechněte život poselstvím svého dětství. A od 9.5. je všem čtenářům k dispozici ke koupi na speciální stránce, kterou jsem jí na blogu vyhradila ==> bližší info o nové e-knize.

Je spousta lidí, kteří se rozhodli řídit vlastními pocity. Ano, pocity s námi často komunikují správněji než rozum. V duchovních kruzích často slýcháme: „Spolehni se na své srdce. Na své pocity. Na svou intuici.“ A tak se pak stane, že když Vás to někam začne táhnout, vyrazíte bez přemýšlení právě tím směrem. A naopak, když se ve Vás vůči něčemu probudí takové zvláštní pocity říkající Vám „Ne, ne, tam nechoď, to nedopadne dobře“, zacouváte. Ale jste si jistí, že Vaše pocity Vám  zprostředkovávají vždy impulzy Vaší duše (nebo prostě toho čehosi ve Vás, podle čeho byste se měli řídit), nebo jsou to jen impulzy Vašeho Ega?? (citováno z Magazínu Aves 10/2016)

Jednotlivá témata Magazínu Aves se zabývají velkými hodnotami jako jsou svoboda, láska, důvěra nebo změna a motivace. Člověk by řekl: „Pozitivní témata„. Ale já říkám: „Velmi zneužitelná témata.“ Svobodou, láskou, důvěrou, nebo změnami Vám mohou mávat před očima jako standartou, za kterou každý půjde. Vždyť kdo by nechtěl být milován? Kdo by nechtěl být svobodný? Kdo by nechtěl, aby se konečně něco změnilo??Reklamní agentury a politici (kteří reklamní agentury využívají) tohle hraní na velká témata, do jejichž zákoutí ale nikdo pořádně nevidí, velmi dobře znají! Všimněte si.  

Ale dobrat se té opravdu svobodné svobody, která nepoutá druhé, dobrat se opravdové důvěry, která není naivitou, a opravdové lásky, která není připoutaností, nebo opravdového řádu a poctivosti, které nejsou dusící kafkárnouje jako jít po uzoulinké cestičce nad hlubokou propastí!

A se vzdorem je to dost podobné! Kdy je legitimní a kdy ne? To jest kdy raději překážku obejít a kdy vzít majzlík a roztřískat ji? (Ale pozor, bez hněvu a bez úsilí… hmmm :-)) A co se vzdorem vlastně dělat? 

A právě o tom je říjnový magazín Aves! Když si přečtete říjnové shrnutí  (Říjen – houby klid), zjistíte, že vzdor mě provázel celý říjen a dost dramaticky. Ostatně téma každého Magazínu Aves vybírám podle toho, jaké téma se v mém životě daný měsíc projevilo. A tak využijte zkušeností, ke kterým jsem v říjnu došla. Třeba Vám ve chvíli, kdy se před Vám objeví VZDOR, přijdou vhod :-) A pomohou Vám nenadělat v životě spoustu zbytečných chyb!

Pokud ještě nejste odběrateli magazínu Aves (PDF vydání je zdarma), stačí se o něj přihlásit vyplněním tohoto formuláře:

Odeslání elektronického magazínu není zautomatizované, mějte prosím chvíli strpení. Min. 1x do týdne magazín zájemcům posílám. Ale většinou mnohem častěji :-) Vaše kontakty jsou u mě v bezpečí a kdykoliv se můžete zase odhlásit. 

MAGAZÍN AVES (photo credit: Cephas)

MAGAZÍN AVES
(photo credit: Cephas)

Říjnový magazín opět obsahuje 5 článků ze života, které se tady na blogu objevily od té doby, co jsem ho začala psát (minulé 3 roky), včetně úvodu a závěru s dušezpytnými otázkami. To aby to nakonec celé nebylo o mně, ale o Vás :-) 

  • dočtete se tentokrát, že je třeba si uvědomovat v každém okamžiku, odkud Vaše pocity pramení, a zda je máte následovat nebo raději ne.
  • dozvíte se, jaké je to největší ponaučení, které mi říjnové události ohledně vzdoru dopřály. Jen Vy to budete mít bez toho všeho, čím jsem si musela v říjnu projít já :-)
  • přečtete si článek o tom, že vzdor je sice zcela přirozený, ale naivní. A proč.
  • dozvíte se, že vzdor je ztráta času, a díky jaké zkušenosti jsem k tomuto závěru došla.
  • a také se dočtete o co všechno člověk díky vzdoru přichází!
  • Ale také tam najdete článek, který to všechno trochu převrací vzhůru nohama. Vzdor nemusí být špatný!
  • A také jeden článek, o drahokamech, které jsem si odnesla z let 2014 a 2015.

Zaujal Vás říjnový magazín Aves o vzdoru?? 

Nezapomeňte si tedy vyplnit formulář a napsat mi o něj :-) Radši TEĎ A TADY. Tak říká se, že právě tam se vše odehrává, ne? :-)

vzdor-nosorozci

Vzdor je někdy spíš směšný…

Magazín Aves vychází každý měsíc a každé číslo je věnováno jinému tématu, které se odvíjí od toho, co mi život ten daný měsíc předhazoval :-) Já to pak vždycky jen vezmu a zpracuji. Pokud byste chtěli vědět, o čem byla předchozí čísla, stačí si zajít na stránku Magazínu Aves. Kdykoliv posílám uvítací e-mail i s nejnovějším číslem magazínu, posílám odkazy i na předchozí čísla. Přestože jednotlivá vydání je možné číst samostatně, tvoří Magazín Aves jednotný celek. Magazín Vás vezme za ruku a provede cestou, na jejímž konci je – no, sama ještě nevím :-)

Nicméně je ještě jedna cesta a ta jde skrze symboliku přímo do hlubin. Má e-knížka Žít je umění milovat (záchranný kruh ve chvílích nejistoty).  A v těch hlubinách můžete stejně jako já nacházet poznání a klid. Mrkněte se na tohoto průvodce, čeká na ty, které osloví…

Pokud byste se s obsahem a poselstvím knihy chtěli seznámit blíže, připravila jsem pro Vás speciální online minikurz (zdarma) Mimoňská cesta. Bonusem navíc k tomuto kurzu je další sestřička mé e-knihy, takový pomocník, jak se jí dostat na kobylku – ebook zdarma TRÁPENÍ MŮŽE BÝT DAR :-) V okamžiku, kdy se této mimoňské cestě otevřete a budete jí důvěřovat, e-kniha Žít je umění milovat pak pro Vás bude tím záchranným kruhem kdykoliv poté. Kupte si ji a přihlaste se do kurzu :-) 

Příspěvek byl publikován v rubrice MAGAZÍN AVES se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na Kdy vzít majzlík a roztřískat kámen ležící Vám v cestě? (Magazín Aves 10/2016)

  1. Pingback: 44. Jahodový ráj, aneb věříte na minulé životy?? | Žít je umění – ENjoy!

Chcete něco říct? Prosím. Líbilo se? Hej, potěší mě, když to budu vědět :-) Like :-) Líbilo se strašně moc? Sdílejte, lidi, sdílejte! Díky!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s