45. Jahodový ráj, aneb když se odkrývá, co bylo skryto

Zas to byl jeden z těch týdnů, které s člověkem otřesou. Tentokrát ale spíš pozitivně.

Odhalí věci, které se skrývaly v hlubinách. Síly a touhy, které už zapomněl, že v sobě má. 

A s tou silou pak můžu vyrazit z elektronických tenat do tenat přítomnosti. Protože minulé dvě meditace na orlím čchi kungovém semináři tedy byly dost odporné. Chvílemi :-) Sama se divím, že jsem s tím v půlce nesekla. Ale dobře jsem udělala :-) A teď mám meditovat celé dny? Několik dní?? Hihi…. to jsem zvědavá!

(photo credit: Michael Stern)

(photo credit: Michael Stern)

Uplynulý týden jsem se rýpala v minulých životech. Minulý jahodový ráj na to téma již narazil. Tento týden jsem na toto téma napsala článek o mém objevu – Dolores Cannon. Slavnou osobu, kterou, jak se zdá, v Česku nikdo skoro nezná. Je to ženu, která již před 40? lety prováděla hypnotické regrese a lidi se jí začali vracet do minulosti. A dokonce i mezi životy. Napsala spoustu knih a docela by mě zajímaly. Je to poprvé, co mě něco takového vůbec zaujalo.

Ale asi si spíš přečtu knihu jiného mého objevu (tu jsem si i za cca 100 Kč koupila) – Floyda Hendersona. Ta není o minulých životech. Ta je o nedualitě. A ta ostatně považuje minulost a budoucnost za iluze. Tak asi tak :-)  Přijde mi, že odpovědí na všechno je právě toto. Ostatně mě právě Dolores inspirovala opět vyrazit tímto směrem :-)

Také jsem psala o adventních a vánočních darech. O tom, jak to adventní období využít na maximum a pořídit si trochu cennější dárek než jen tu horu balíčků pod stromečkem :-) Myslela jsem tím tedy původně svůj minikurz Mimoňská cesta, který nabízím zdarma, a e-knihu Žít je umění milovat, které jsou dokonalými průvodci za tím, co Vánoce symbolizují! Ale nakonec jsem dostala jiné dary – ten meditační a ten depešácký!! 

Doufám, že i Vy jste zažili týden plný hlubokých zážitků, které Vás obdarovaly něčím, co považujete za velmi cenné :-))) 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice 1. KRÁSA NEOČEKÁVANÉHO, O. JAHODOVÝ RÁJ se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na 45. Jahodový ráj, aneb když se odkrývá, co bylo skryto

  1. Pingback: A listopad to všechno poboural… | Žít je umění – ENjoy!

Chcete něco říct? Prosím. Líbilo se? Hej, potěší mě, když to budu vědět :-) Like :-) Líbilo se strašně moc? Sdílejte, lidi, sdílejte! Díky!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s