Jak si Vánoce užít?? Vyražte na vánoční koncert!!

Jen běžte. Vykašlete se na uklízení a lítání po obchoďácích. Když neupečete, tak koupíte, no. Nebo nekoupíte a budete o nějaký ten gram lehčí. To přece také není k zahození, ne?? :-)

Řekla bych i – vykašlete se na postávání u stánků na vánočních trzích, krmení se lahůdkama a popíjení punče.

Co takhle po těch 12 měsících krmení vlastních břich nakrmit trochu svou duši??? 

A je úplně jedno, jestli na nějakou duši věříte, nebo ne! Jestli máte alespoň trochu sluch, ten rozdíl mezi krmením těla a krmením duše poznáte :-))

Je to takový ten pocit kolem srdce, kde se Vám všechno tetelí, chvíli se Vám derou do očí slzy, chvíli se najednou přiblble usmíváte. 

Vím to, protože jsem právě tohle teď cca 3 hodiny zažívala na vánočním koncertě dětského sboru Kampanela.  Zpívá tam má dcera. Tak jsme holt museli jít :-) Loni mě vánoční koncert zas tak neuchvátil – asi to bylo tím prostředím. Sportovní hala. Spousta lidí. Jo a já měla tenkrát nohu v gympsu a byla jsem ráda, že jsem dohopsala od auta tu dálku až ke vchodu. (Letos jsem tam viděla spoustu dalších „oberlených“ a vzpomínala… a ve sboru zase jedna holčina zpívala s berlemi. Stejně jako loni. Zima je asi zima :-))

Letos jsem už s tímto vším počítala a tak jsem byla líp naladěná…

Bylo to úžasné! Některé písně byly jemně vánoční, některé hravé a veselé. Jednu před nedávnem zpívali v Herculovi Poirotovi :-) Tak tuhle tradiční anglickou vánoční už umí v originále i má dcera…

Hlavní sólista – host – měl hlas jako zvon.

A když to na závěr rozjelo všech cca 500 zpěváků ze všech oddělení (zase jsme počítali) a zamávalo v setmělé hale světýlky, bylo to krásné! 

Najděte si nějaký koncert a běžte! Je to super vánoční zážitek! Naposledy jsem takovou sílu cítila na dzogčhenovém setkání s mistrem v Praze :-) A při některých čchi kungových praxích na otevírání srdce. Ale tady to máte jak na talíři…

Prostě spiritualita někdy fakt není k zahození, ať se jedná o křesťanství nebo o buddhismus. Nezatracovala bych ani to, ani to a využila bych všeho, co nabízejí :-)

To v obchoďáku fakt neseženete!

A jako takové lákadlo nabízím zatím první video z koncertu (mladší oddělení 3 a 4), které jsem už teď objevila na youtube.

Enjoy!

Příspěvek byl publikován v rubrice Radost se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na Jak si Vánoce užít?? Vyražte na vánoční koncert!!

  1. Pingback: 50. Jahodový ráj, aneb | Žít je umění – ENjoy!

Chcete něco říct? Prosím. Líbilo se? Hej, potěší mě, když to budu vědět :-) Like :-) Líbilo se strašně moc? Sdílejte, lidi, sdílejte! Díky!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s