Co všechno musí zemřít, aby se mohlo zrodit něco vzácného? Nejen o Vánocích? (Magazín Aves 11/2016)

Magazín Aves vycházel v roce 2016. Možnost stáhnout si jednotlivá vydání jsem ukončila k 9.4. 2017 – děkuji všem, kteří o Magazín projevili zájem! Z Magazínu 1.5. vznikla nová e-kniha Vdechněte život poselstvím svého dětství. A od 9.5. je všem čtenářům k dispozici ke koupi na speciální stránce, kterou jsem jí na blogu vyhradila ==> bližší info o nové e-knize.

Tím nejdůležitějším krokem na cestě za OPRAVDOVÝM štěstím a spokojeností je krok, který spousta lidí nikdy neudělá… Proč by také dělala? Museli by se vzdát všeho, co si přejí! Všichni máme nějakou představu o tom, co nám přinese štěstí. Máme své touhy a přejeme si vytvořit si život svých snů. Když Vám nabídnu cestu, jak si skrze pravidlo zrcadla (říká se mu také Zákon přitažlivosti), takový život vytvořit, utrháte mi ruce :-) Ale dokázali byste si říct: „Kašlu na to?“ A proč byste to vůbec měli dělat, že? (citováno z Magazínu Aves 11/2016)

No protože Vaše touhy a Vaše představy Vám stojí v cestě za tím, co Vám přinese to OPRAVDOVÉ štěstí! A jestli Vám někdo nakukal něco jiného, tak si pospěšte přečíst listopadové vydání magazínu a přestaňte ztrácet čas :-) 

Tím nejdůležitějším (a nejtěžším) krokem na naší cestě životem je zemřít :-) Fyzicky, ano. Ale tady nebude řeč o tom, že máte jít spáchat sebevraždu :-) Je řeč o něčem jiném. A toto vědomí se šíří po Zemi již dlouhá tisíciletí. Vzpomínám na všechny ty zemědělské mýty o smrti a znovuzrození. O té jeho staroegyptské podobě jsem před jedněmi Velikonocemi psala na webu Probuzení v článku Jak v nás nechat skutečně ožít ten věčně živý mýtus o smrti a znovuzrození (Isis a Osiris)Práce s knihou, na kterou tam odkazuji, a s mystérii, které tam jsou popsané, mi před 20 lety hodně změnila život :-) 

A co takhle biblický výrok Ježíše Krista, který je po té symbolické stránce dalším vyjádřením tohoto věčného mýtu:

Kdo nalezne svůj život, ztratí jej, a kdo ztratí svůj život pro mne, nalezne jej. — Matouš 10, 39

A ne, fakt nemusíte chodit do kostela a stát se třeba katolíky, abyste ztratili život pro Ježíše Krista :-) Tedy pokud chápete, KDO je Ježíš Kristus, a nevidíte ho jako nějakého chlápka, který snad kdysi dávno umřel na kříži a ví Bůh jestli vůbec kdy žil…

Já vím, že je to všechno trochu na hlavu, ale stádium, do kterého s listopadovým magazínem Aves vstupujeme, není prostě snadné! Ale jen tak se mnou budete moci vstoupit v tom prosincovém magazínu tam, kam mířím :-)

O smrti Ega jste už ale určitě slyšeli, ne? O neexistenci Já? O mystických rozplynutích v Jednom? Za které spousta mystiků zaplatila i tím skutečným fyzickým životem, protože některé věci nejsou zaběhaným náboženstvím vhod…. Takže myslím, že si tu cestu k tomu, o čem píšu v listopadovém magazínu dokážete najít :-)

Pokud ještě nejste odběrateli magazínu Aves (PDF vydání je zdarma), stačí se o něj přihlásit vyplněním tohoto formuláře:

Odeslání elektronického magazínu není zautomatizované, mějte prosím chvíli strpení. Min. 1x do týdne magazín zájemcům posílám. Ale většinou mnohem častěji :-) Vaše kontakty jsou u mě v bezpečí a kdykoliv se můžete zase odhlásit. 

MAGAZÍN AVES (photo credit: Cephas)

MAGAZÍN AVES
(photo credit: Cephas)

Listopadový magazín opět obsahuje 5 článků ze života, které se tady na blogu objevily od té doby, co jsem ho začala psát (minulé 3 roky), včetně úvodu a závěru s dušezpytnými otázkami. To aby to nakonec celé nebylo o mně, ale o Vás :-) 

  • dočtete se tentokrát, proč být autentický a nechovat se jako křivák
  • najdete tam velmi výživný článek o nejrůznějších podobách a maskách, které si Ego umí nasadit a pak se tvářit velmi ctnostně :-) Vy pak budete jeho touhy bránit, a přitom to nejsou vůbec Vaše vlastní nejhlubší touhy!
  • objevíte, jaké to může být, když nám Ego přestane vládnout
  • dozvíte se o pocitu zranitelnosti, který nám brání Ego překonat, a o síle paradoxu
  • narazíte na článek o tom, co mě SERE :-) A proč :-) (A ano, má to hodně společného s Egem a stavem naší společnosti. A ne, je to trochu jinak, než se všeobecně říká :-)
  • A dozvíte se také něco o tom, proč je dobré mít Ego dost silné :-)))

Zaujal Vás listopadový magazín Aves?

Nezapomeňte si tedy vyplnit formulář a napsat mi o něj :-) Radši TEĎ A TADY. Tak říká se, že právě tam se vše odehrává, ne? :-)

maska-smrt

Magazín Aves vychází každý měsíc a každé číslo je věnováno jinému tématu, které se odvíjí od toho, co mi život ten daný měsíc předhazoval :-) Já to pak vždycky jen vezmu a zpracuji. Pokud byste chtěli vědět, o čem byla předchozí čísla, stačí si zajít na stránku Magazínu Aves. Kdykoliv posílám uvítací e-mail i s nejnovějším číslem magazínu, posílám odkazy i na předchozí čísla. Přestože jednotlivá vydání je možné číst samostatně, tvoří Magazín Aves jednotný celek. Magazín Vás vezme za ruku a provede cestou, na jejímž konci je – no, sama ještě nevím, ale již tuším :-)

Nicméně je ještě jedna cesta a ta jde skrze symboliku přímo do hlubin. Má e-knížka Žít je umění milovat (záchranný kruh ve chvílích nejistoty).  A v těch hlubinách můžete stejně jako já nacházet poznání a klid. Mrkněte se na tohoto průvodce, čeká na ty, které osloví…

Pokud byste se s obsahem a poselstvím knihy chtěli seznámit blíže, připravila jsem pro Vás speciální online minikurz (zdarma) Mimoňská cesta. Bonusem navíc k tomuto kurzu je další sestřička mé e-knihy, takový pomocník, jak se jí dostat na kobylku – ebook zdarma TRÁPENÍ MŮŽE BÝT DAR :-) V okamžiku, kdy se této mimoňské cestě otevřete a budete jí důvěřovat, e-kniha Žít je umění milovat pak pro Vás bude tím záchranným kruhem kdykoliv poté. Kupte si ji a přihlaste se do kurzu :-) 

Příspěvek byl publikován v rubrice MAGAZÍN AVES se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na Co všechno musí zemřít, aby se mohlo zrodit něco vzácného? Nejen o Vánocích? (Magazín Aves 11/2016)

  1. Pingback: 50. Jahodový ráj, aneb | Žít je umění – ENjoy!

Chcete něco říct? Prosím. Líbilo se? Hej, potěší mě, když to budu vědět :-) Like :-) Líbilo se strašně moc? Sdílejte, lidi, sdílejte! Díky!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s