Mimoňské Vánoce, aneb pytel změn

Vánoce i Nový rok jsou už za námi.

Však já vím :-)

Když už někdo loňský rok bilancoval, už obvykle sepisuje předsevzetí do roku 2017.

Jiní zas tvrdí, že je to ztráta času, protože je stejně nikdy nesplní.

A přitom spousta lidí si plánuje pracovní život a diáře má plné tím, co musí, a kam musí a kdy tam musí. Že by na jiný než pracovní život už nějak nezbýval čas?? 

Já si tady už zabilancovala. Hned 3 články jsem tomu věnovala (proč že byl pro mě tak významný?). A že tedy byl! Však to také bude součástí připravované knihy :-))) Plány do roku 2017 jsem si zatím nedělala. Nějak je mám v hlavě už dávno :-) I co pro to udělat.

Ale ještě mi chybí bilancovat 2. běh svého minikurzu Mimoňská cesta, který tady na blogu zpřístupňuji zdarma komukoliv, kdo chce.

brana

Ale hlavně pro čtenáře mé e-knihy Žít je umění milovat jsem ho vytvářela! Aby jim pomáhal s tou knihou pracovat a získat z ní maximum!

2. běh byl speciální adventní a vánoční.

Když se dívám na statistiky – počet otevření a kliknutí – nejsem si tak úplně jistá, zda to byl tak úplně dobrý nápad pustit to přes Vánoce :-) Ze statistik je krásně vidět, že týden před Štědrým dnem mají lidi opravdu na starosti přípravy než nějaké to adventní rozjímaní a dumání nad tím, jak si život zpříjemnit :-))  I když kdy jindy než ve dlouhé frontě v obchoďáku dumat?? :-))) Ale tak upřímně doufám, že všem, kdo se ho zúčastnili, trochu to předvánoční období obohatil…

Ze statistik je také krásně vidět, co děláme 25.12. :-) Odpočíváme a čteme si :-))

A také je z nich krásně vidět že na Silvestra nás maily nezajímají. A to je vlastně dobře! :-)

Jinak byl ale 2. běh nakonec úspěšnější než ten první!

  • nejenže se ho zúčastnilo víc lidí (56), ten pokles zájmu v průběhu kurzu byl výrazně menší. Což je nejspíš způsobeno tím, že jsem tam tentokrát nenadělala ty boty se zaheslovanými články a jinými odkazy :-)
  • zatímco z prvního běhu do toho druhého se rozhodlo přejít 17 % lidí, z druhého do třetího dokonce 23 % lidí, přičemž se přidala ještě jedna z prvního!! Jedna účastnice ho už dokonce teď jede potřetí!! A tato čísla mi dělají největší radost!!

Kurz jsem navíc v mnoha ohledech upravila!

  • Již v průběhu 2. běhu jsem začala postupně přidávat do jednotlivých dílů úkoly. Snažím se, aby byl kurz co nejpraktičtější. Aby plnil to, k čemu je – nejen do Vás nalít informace o tom, kde hledat tu životní pohodu, ale inspirovat Vás k tomu, abyste si to opravdu zkoušeli!
  • Tu a tam něco doplním nebo upravím. Ono to totiž dává smysl mně, ale tady přece nejde o mě, ale o to, aby to dávalo smysl i Vám :-)) Abych co nejlépe vysvětlila, v čem spočívá ten fígl spokojenějšího života.
  • Doplnila jsem názvy emailů o to, co jeho téma, abyste věděli, co Vás v mailu čeká. Můžu si totiž psát, co chci, ale když ten mail ani neotevřete, tak je Vám jeho obsah houby platný :-)
  • Rozhodla jsem se posílat emaily ještě před samotným začátkem kurzu, abych jeho účastníkům zkrátila čekání. A aby na to, že do kurzu vstoupili někteří za ten měsíc nezapomněli :-) Ale to už v tom 4. běhu asi nebude, nebo to pojmu jinak. Nemělo to ten efekt, ve který jsem doufala, a 1. díl samotného kurzu nakonec otevřelo míň lidí než když si museli počkat… a to mi přijde velká škoda!

To jsou asi ty nejdůležitější změny, ke kterým došlo v průběhu 2. běhu a ve kterých budu v tom třetím pokračovat dál.

Dochází ale ještě k další zásadní změně!

Za pomocí rad Samuela Horneka z Progress Academy, o které jsem tu nedávno psala, stavím Mimoňskému kurzu novou stránku. Zatím provizorní. Hraju si se šablonami, vzhledem i obsahem. Později to půjde na mé vlastní stránky, které jsou věnované knize Žít je umění milovat, na které je zatím jen prodejní formulář dané knihy. Kurz s knihou totiž úzce souvisí, protože kurz je koncipován jako průvodce po obsahu knihy…

Mrkněte se, budu ráda. A můžete říct, jak se Vám nová stránka líbí (nebo i kurz, pokud jste se ho účastnili a ještě nevyplnili dotazník) :-)

>>   MIMOŇSKÁ CESTA   <<

Příspěvek byl publikován v rubrice MIMOŇSKÁ CESTA (minikurz zdarma) se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Chcete něco říct? Prosím. Líbilo se? Hej, potěší mě, když to budu vědět :-) Like :-) Líbilo se strašně moc? Sdílejte, lidi, sdílejte! Díky!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s