Kudy jít za štěstím? (Magazín Aves 12/2016)

Magazín Aves vycházel v roce 2016. Možnost stáhnout si jednotlivá vydání jsem ukončila k 9.4. 2017 – děkuji všem, kteří o Magazín projevili zájem! Z Magazínu 1.5. vznikla nová e-kniha Vdechněte život poselstvím svého dětství. A od 9.5. je všem čtenářům k dispozici ke koupi na speciální stránce, kterou jsem jí na blogu vyhradila ==> bližší info o nové e-knize.

Na konci té cesty od poselství našich dětství, přes hledání toho, kde hledat svobodu, vnitřní sílu, sebelásku, důvěru, motivaci atd., leží onen poklad, po kterém jsme tak toužili: Opravdové štěstí. Opravdová svoboda. Radost a vnitřní klid. Vášeň a odhodlání jít za tím, co nás oslovuje. Důvěra v sebe i v to, že nic, s čím se setkáme, pro nás nebude opravdovou překážkou! Naopak – budeme jako ti milovníci adrenalinu! Budeme vděční za překážky, které jsme museli zdolat (a nebudeme se bát těch, které ještě zdolat budeme muset), protože jsme poznali, že právě na překážkách neuvěřitelně rosteme! Ten pocit, že už vlastně nic nepotřebujeme, protože vše máme – i kdybychom ho měli vnímat jen pár vteřin nebo minut – je k nezaplacení. A ten pocit, že nám nic nemůže ublížit, pokud to my sami nedovolíme, nám v životě dodá ohromnou sílu! (citováno z Magazínu Aves 12/2016)

Magazín Aves začal v lednu tématem o poselstvích našeho dětství. Vším tím, co jsme jako děti milovaly a jací jsme byly. Vším tím, co v nás následující roky udusily. Měsíc za měsícem, tak jak jsem v roce 2016 jednotlivá témata prožívala, jsem společně se čtenáři magazínu Aves šla po cestě, která mě postupně prováděla zastávkami, kterými je třeba na cestě ke štěstí projít.

Podobně jako má e-kniha Žít je umění milovat (záchranný kruh ve chvílích nejistoty), nebo můj online kurz Mimoňská cesta. Asi není lepšího způsobu, jak tu cestu ukázat druhým lidem, než tou cestou sama jít a vzít Vás sebou :-)

Je to cesta, která Vám ukáže, že jsme si za ta léta navykli dívat se na svět takovým způsobem, který nám vůbec nepomáhá, ale naopak! 

 • Je to cesta, která Vám ukáže, že ačkoliv si myslíme, že žijeme, tak jsme vlastně napůl mrtví a ze života pořádně nic nemáme. Jen shon, stres a starosti a pár zábavných extempore mezi tím, aby se to pořádně nedalo poznat.
 • Je to cesta, která Vám ukáže, že si myslíme, že máme svobodnou vůli, ale ve skutečnosti svobodní vůbec nejsme.
 • Je to cesta, která Vám ukáže, kde hledat sílu, když se cítíme pod psa.
 • Cesta, která Vám ukáže, že OPRAVDOVÁ LÁSKA vypadá jinak, než jsme zvyklí, a co udělat pro to, abychom ji cítili.
 • Cesta, která Vám ukáže úplně jiný pohled na to, kde hledat tu správnou motivaci, a na to, co je jejím základem.
 • Cesta, která Vám ukáže, v čem spočívá ta skutečná změna a že ve vůli to fakt není.
 • Cesta, která Vám ukáže, že řídit se vlastními pocity nemusí být tak úplně výhra, pokud jim opravdu nerozumíme.
 • Cesta, která Vám ukáže, že ten poslední krok, který je potřeba na cestě za OPRAVDOVÝM štěstím udělat, je krok, který většina lidí nikdy neudělá, protože mu buď neporozumí, nebo se ho zalekne.

A přece, když sami sobě dovolíte touto cestou projít, objevíte velký poklad! A právě o cestách za tímto štěstím, které v životě pomáhaly a pomáhají mně, je prosincový magazín Aves!

Pokud ještě nejste odběrateli magazínu Aves (PDF vydání je zdarma), stačí se o něj přihlásit vyplněním tohoto formuláře:

Odeslání elektronického magazínu není zautomatizované, mějte prosím chvíli strpení. Min. 1x do týdne magazín zájemcům posílám. Ale většinou mnohem častěji :-) Vaše kontakty jsou u mě v bezpečí a kdykoliv se můžete zase odhlásit. 

MAGAZÍN AVES (photo credit: Cephas)

MAGAZÍN AVES
(photo credit: Cephas)

Prosincový magazín opět obsahuje 5 článků ze života, které se tady na blogu objevily od té doby, co jsem ho začala psát (minulé 3 roky), včetně úvodu a závěru s dušezpytnými otázkami. To aby to nakonec celé nebylo o mně, ale o Vás :-) 

 • dočtete se tentokrát o důvodech, proč vlastně nechceme být šťastní, i když se tváříme, že o nic jiného nám v životě nejde :-)
 • v magazínu najdete 5 základních klacků, které sami sobě hážeme pod nohy na té cestě za OPRAVDOVÝM štěstím
 • můžete díky tomu zjistit, v čem sami sobě škodíte
 • dočtete se o systému, který mně osobně za 8 let, kdy ho cvičím, řádně změnil život. K lepšímu samozřejmě :-) Dal mi víc energie, pohody a uvolnění. A hlavně sílu a větší radost do života!
 • prozradím Vám jedno učení, o kterém se moc nemluví a mluvit nemá, protože se s ním hlouběji seznamují jen ti, kteří o něj OPRAVDU jeví zájem. Do mého života vneslo svobodu a klid, po kterých jsem toužila! Onen pocit, že nic nepotřebujete a nic Vás nemůže ohrozit, protože víte, kam máte sáhnout, když se ve Vás probudí touha po něčem, nebo strach…
 • dočtete se o cestě, po které sama jdu a po které se Vás pokusím vést. Je to vpravdě cesta mimoňská cesta ve srovnání se všemi těmi normálními cestami ke štěstí.
 • a seznámíte se s mapou celého mimoňského území s 10 základními body, skrze které je možné se k tomuto mimoňskému nepodmíněnému štěstí dobrat!

Zaujal Vás prosincový magazín Aves? 

Nezapomeňte si tedy vyplnit formulář a napsat mi o něj :-) Radši TEĎ A TADY. Tak říká se, že právě tam se vše odehrává, ne? :-) Navíc během ledna ze všech vydání Magazínu připravuji knížku a jednotlivá vydání JIŽ OD ÚNORA NEBUDOU k dispozici ZDARMA!

bear-1580040_1280

Magazín Aves vychází každý měsíc a každé číslo je věnováno jinému tématu, které se odvíjí od toho, co mi život ten daný měsíc předhazoval :-) Já to pak vždycky jen vezmu a zpracuji. Pokud byste chtěli vědět, o čem byla předchozí čísla, stačí si zajít na stránku Magazínu Aves. Kdykoliv posílám uvítací e-mail i s nejnovějším číslem magazínu, posílám odkazy i na předchozí čísla. Přestože jednotlivá vydání je možné číst samostatně, tvoří Magazín Aves jednotný celek. Magazín Vás vezme za ruku a provede cestou, na jejímž konci je – no, sama ještě nevím, ale již tuším :-)

e-kniha-brozura-upravena-3d-brozuraNicméně je ještě jedna cesta a ta jde skrze symboliku přímo do hlubin. Má e-knížka Žít je umění milovat (záchranný kruh ve chvílích nejistoty).  A v těch hlubinách můžete stejně jako já nacházet poznání a klid. Mrkněte se na tohoto průvodce, čeká na ty, které osloví…

Pokud byste se s obsahem a poselstvím knihy chtěli seznámit blíže, připravila jsem pro Vás speciální online minikurz (zdarma) Mimoňská cesta. Bonusem navíc k tomuto kurzu je další sestřička mé e-knihy, takový pomocník, jak se jí dostat na kobylku – ebook zdarma TRÁPENÍ MŮŽE BÝT DAR :-) V okamžiku, kdy se této mimoňské cestě otevřete a budete jí důvěřovat, e-kniha Žít je umění milovat pak pro Vás bude tím záchranným kruhem kdykoliv poté.

Kupte si ji a přihlaste se do kurzu :-) 

Příspěvek byl publikován v rubrice MAGAZÍN AVES se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 reakce na Kudy jít za štěstím? (Magazín Aves 12/2016)

 1. Pingback: Viver é uma arte – Divirta-se! Como criar um envelope e-livro e sua capa de E-BOOK GRATUITO? | conquistasucesso

 2. Pingback: Co se tady na blogu bude dít v roce 2017?? | Žít je umění – ENjoy!

 3. Pingback: Ty, ledne, to jsi jako myslel vážně??? | Žít je umění – ENjoy!

Chcete něco říct? Prosím. Líbilo se? Hej, potěší mě, když to budu vědět :-) Like :-) Líbilo se strašně moc? Sdílejte, lidi, sdílejte! Díky!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s