Co můžete čekat na orlím čchi kungu v Brně?

Ne, na čchi kungu ve stylu Orel v hnízdě nejde o cvičení tak, jak ho obvykle znáte. Nejde tam v prvé řadě ani o pohybové sestavy, jakkoliv zdravotně přínosné, nebo relaxace různého druhu, jakkoliv psychicky přínosné :-)

Orel v hnízdě nabízí mnohem víc, a proto ho tak velmi ráda cvičím. A taky již pár let lektoruju :-)

Na orlím čchi kungu se budete učit to, co jsme se všichni měli naučit už jako malé děti. To, co v nás už tenkrát měli rozvíjet rodiče, škola i společnost. Abychom žili opravdu spokojený a tak i zdravý život! 

  • Budeme cvičit pohybovou sestavu Orla v hnízdě. A díky těm pár pohybům se budete učit znovu pohybovat! Lehce a bez úsilí a napětí. Zjistíte, jak moc energie vyplýtváme při každém pohybu, a jak to udělat, abychom udělali totéž, ale méně se u toho nadřeli :-) Naučíte se konečně trochu uvolnit a jednoho dne možná pocítíte, jak pohyb, který jste ve svých začátcích neuměli koordinovat a dělali ho na silu, Vám jde lehce. Jako by Vám sama energie ty ruce zvedala.
  • Budeme cvičit postoje Orla v hnízdě. A díky nim dostanete do ruky nástroj, jak načerpat energii, když se budete cítit unavení. Poznáte, zda Váš kontakt se zemí, která je tu od toho, aby nám byla oporou, je opravdu stabilní. A také poznáte, že možná dokážete ustát víc, než jste si kdy mysleli!
  • Budeme cvičit svou mysl. A díky tomu dostanete do ruky ten nástroj nejmocnější! Nejen relaxace, ale budete se učit proměňovat negativní emoce na ty pozitivní. Koncentrovat svou mysl a nedovolit ji, aby se zbytečně rozptylovala zbytečným dumáním nad tím, co bylo a co bude. Vyvázat se z pout svých obav a tužeb, které jsou ve skutečnosti jen stíny a bubliny, které ve světle zmizí a dotykem se rozplynou. Osvobodit se.

A budeme cvičit i spoustu dalších věcí – učit se vnímat energii a čerpat ji, pročišťovat energeticky vnitřní orgány a vše, co s nimi z pohledu čínské medicíny souvisí, protáhnout tělo apod.

qi-gong-761095_1280

Chcete vědět, k čemu všemu je takový čchi kung dobrý?

Tady na blogu za ta léta najdete spoustu článků z mých osobních zkušeností. Prostě mi to občas nedalo a musela jsem to nadšení vyhlásit do světa :-) Abyste nemuseli hledat, všechny je tématicky schraňuji na speciální stránce:

=>>  K čemu je ten čchi kung vlastně dobrý?

Zamiřte tam a začtěte se. Je tam spousta odkazů jak na konkrétnější okamžiky, kdy mi Orel v hnízdě nějakým způsobem zasáhl do života, tak na podrobnější shrnutí, co, proč a jak. Najdete tam i odkaz na oficiální stránky Orla v hnízdě, kde Vás přímo mistr Ješe Gyatso provede základními čchi kungovými zkušenostmi – uvolněním, stabilitou a energií. A také na videa s naším hlavním instruktorem Pavlem Simonem, který mimochodem vede v Brně kurzy pro pokročilejší.

(Photo orelvhnizde.cz)

(Photo orelvhnizde.cz)

Chcete vědět, kam si přijít zacvičit?

I k tomu se na blogu snadno doklikáte :-) Ale i v tom Vám pomohu :-) Stručně řečeno: kurzy pro začátečníky začínají každé pololetí, v září a v únoru.

Ve st 18.00-19.30 v Brně Kohoutovicích

Ve čt 17.30-19.00 v Brně Židenicích.

Můžete si to přijít na 3 hodiny za zvýhodněnou cenu 500 Kč/3 lekce vyzkoušet :-) A pak sami uvidíte, jestli je tohle všechno pro Vás to pravé…

brno-panorama

A chcete také vědět, s kým tam vlastně budete cvičit?

Veškeré informace o tom, kdo jsem, co mám za sebou (a před sebou :-)) najdete na těchto odkazech:

>>  KDO JSEM A PROČ AVES PASSERI  <<

 >>   Proč se vydat na cestu právě se mnou? <<

Eukalyptová alej v Kolymbii na Rhodosu (photo credit: Jesi)

(photo credit: Jesi)

Máte nějaké otázky, nebo se chcete rovnou přihlásit do kurzu?

Protože kvůli čemu stojí za to odkládat cestu za oním pocitem uvolnění, stability a energie a vnitřní svobody a spokojenosti??

Fotografie0654

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized, Čchi kung se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 reakce na Co můžete čekat na orlím čchi kungu v Brně?

  1. Pingback: Ty, ledne, to jsi jako myslel vážně??? | Žít je umění – ENjoy!

  2. Pingback: Jděte tou nejkratší a nejjednodušší cestou za spokojeností … | Žít je umění – ENjoy!

  3. Pingback: Je umění být spontánní… | Žít je umění – ENjoy!

Chcete něco říct? Prosím. Líbilo se? Hej, potěší mě, když to budu vědět :-) Like :-) Líbilo se strašně moc? Sdílejte, lidi, sdílejte! Díky!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s