Letím na letiště

Holt to mám jinak :-) Jak jinak v Jiném světě?? :-)

Ve chvíli, kdy valná většina lidí s létem a prázdninami a dovolenou končí, já už pár let v tuhle dobu většinou teprve začínám! No, není nad to těšit se celé léto na jeho závěr :-))

Za chvilku odlétám s matkou a dcerou na naši obligátní dámskou jízdu po krásách světových pláží. Snad se opět vrátíme. Nepředpokládám, že by zrovna Mallorca byla tím pravým ořechovým pro teroristy, ale tak kdo ví. Je to prostě Španělsko…

Nicméně já se těším. Už proto, že téma příštího týdne (které v pondělí vyjde na FB – Žít je umění / Jiný život v Jiném světě) naprosto dokonale sedí k tomu, co obvykle na dovolené prožívám. A užívám si. Tentokrát ještě doplněné jednou lahůdkou navíc, o které je nicméně v článku k tématu týdne také řeč. No, pokud jste mezi fanoušky mé FB stránky, uvidíte v pondělí sami.

Takže věřím, že to bude týden výjimečný :-) 

Všem, kteří se těšíte na nejnovější letní ebook ze série 5 pokladů vzkazuji, že už je téměř hotový! Již jen opravit pár chyb a vytvořit obálku a všem, kdo jste přihlášeni v projektu 5 pokladů, jej již brzy zdarma pošlu :-) První ebook ze série, ten věnovaný jarnímu elementu DŘEVO, je již zpoplatněn. Ale takovou pidi částkou – 30 Kč :-)) V budoucnu bude součástí další knihy, takže pokud si ho chcete přečíst, je to stále ještě výhodné :-)

Příprava letního ebooku mi, pravda, již nějakou dobu trvá. Ale promítají se do něj zážitky ze současného období, kdy ty lekce letních 10 týdnů dostávají ještě hlubší význam :-) Takže i tady se máte nač těšit :-)

Přeji Vám krásný zbytek léta,

Aves

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Na cestách se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na Letím na letiště

  1. anitraM napsal:

    Krásnu dovolenku prajem..zrelaxuj , uži si to v kruhu žien a načerpaj námety pre tvoju tvorbu. :D

Chcete něco říct? Prosím. Líbilo se? Hej, potěší mě, když to budu vědět :-) Like :-) Líbilo se strašně moc? Sdílejte, lidi, sdílejte! Díky!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s