Víte, jaké životní lekce Vás ještě letos čekají?? A jste na ně připravení?? :-)

Můj roční cyklus se řídí projektem 5 pokladů. A mám už za ty 4 roky, kdy jsem poprvé stvořila 50 témat, které se mi v životě postupně, týden za týdnem, zhmotňují, své zkušenosti… 

Do konce roku zbývá už jen 11 týdnů. 

  • Poslední 2 témata z okruhu KOV.
  • Poslední 2 témata z okruhu ZEMĚ.
  • Posledních 7 témat z okruhu VODA.

Na přehled všech 50 témat se můžete podívat ZDE. Nemohu říct, jak přesně se zhmotní. Nemohu ani říct, zda pozitivně, nebo negativně. Mohu jen říct, že v mém životě už se nějak moc na pozitivní a negativní nehraje :-) Vzpomínáte na srpnovou tsunami? Ano, bylo to těžké, ale bylo to neuvěřitelně silné. A posilující. Největší radost člověk asi pocítí v okamžiku, kdy to, co by ho předtím porazilo, ho neporazí… 

NIKDY SE NEPŘESTAŇTE UČIT.

Na základě zbývajících 11 témat ale mohu říct, nač se tak ještě mohu těšit: 

  • Element vody s sebou nese extra lekce o strachu a důvěře. To jsem tedy zvědavá :-) Dokážu opravdu vnímat, že strach má jen velké oči?? Dokážu nezavírat oči před problémy a neutíkat před nimi? Dokážu i tam, kde bych se předtím bála, zahlédnout onen klidný prostor mysli a strachu nepodlehnout? Nenechat se jím ovládnout?
  • Element vody s sebou nese i lekce o iluzích, které nás ke strachu přivádějí. O strachu postavit se na vlastní nohy a prohlédnout tu iluzi, že jsme na vše sami. O iluzi, že můžeme rozhodovat o běhu dění. Dokážu plout s proudem událostí, bez vzdoru? Bez snahy něco urychlit, nebo zabrzdit?
  • Element kovu s sebou nese pár posledních lekcí o chybách. Sáhnu si opět neopatrně na ta horká kamna a spálím se? Nebo už jsem se poučila a budu se radovat, že jsem se konečně naučila otevřít, nelpět a neočekávat? To jest netrpět?
  • A element země s sebou nese pár posledních lekcí o naslouchání hlasu intuice a o tom správném náhledu. Nečernobílém. Dokážu vidět věci tak, jak jsou, aniž bych je hodnotila? Dokážu jít tam, kam mě to táhne, nebo se někde na něčem zaseknu??

Jsem sama zvědavá, jak se tyto lekce zhmotní. Ale vím stoprocentně, že se tak stane. Vždycky se stalo :-) 

(Jestli příští rok v říjnu také chcete vědět, co Vás do konce roku nejspíš ještě čeká a nemine, můžete se zcela ZDARMA přidat do projektu Strom štěstí 2018. Upozorňuji ale, že konec roku je vždy hodně o práci s vlastními strachy :-) Ty jsou totiž tím, co nám brání proniknout hlouběji do sebe, zanechat tu věčnou vnější aktivitu a najít opravdový vnitřní klid a jistotu. Troufáte si? Z vlastní zkušenosti upozorňuji předem, že někdy to není snadné :-) Jestli si o projektu chcete raději nejdříve něco přečíst, pak si překlikněte na článek Než vypukne vánoční šílenství aneb půjdete do toho se mnou?)

 

Příspěvek byl publikován v rubrice STROM ŠTĚSTÍ 2018 se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na Víte, jaké životní lekce Vás ještě letos čekají?? A jste na ně připravení?? :-)

  1. Pingback: Než vypukne vánoční šílenství (4. část) | Žít je umění

Chcete něco říct? Prosím. Líbilo se? Hej, potěší mě, když to budu vědět :-) Like :-) Líbilo se strašně moc? Sdílejte, lidi, sdílejte! Díky!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s