Už to začalo a ještě to začne

Čekají mě krásné 3 týdny. Co bude během té doby s blogem, ví Bůh. Možná Vám tu nachystám reedici některých článků. Tady na blogu je jich za ty roky spousta a některé již pomalu zapadají v zapomnění. A to je, řekla bych, škoda. Proč pořád plodit nové a nové články?? Plnit netprostor dalším a dalším odpadem? :-))

Tedy ne že bych své články považovala za nějaký virtuální odpad :-) Ale nemáte někdy také pocit, že i v online světě víc a víc jen produkujeme a produkujeme? Někdy by možná stálo za to se zastavit a pořádně si přečíst to, co už bylo napsáno…

Dobře, to je tedy jeden z mých plánů do následujících dnů…

 

Jaké jsou ty další plány do blížících se prázdnin?? 

V neděli mě čekají orlí čchi kungové lázně! Tolik let jsme vždy v neděli po víkendovém semináři smutnili, že sotva jsme přijeli, už abychom pomalu odjížděli. „My chceme víc!” Konečně jsme se dočkali. Týden s čchi kungem bude určitě super. Letos jsem ještě na semináři nebyla a moc se těším! Nejvíc asi na praxe Tsa Lungů, protože ty když se dělají intenzivně (což doma nikdy nezvládám), ten pocit je k nezaplacení :-)

Pak jsme se s manželem domlouvali na společném trampu. Že si mě ve Svratce v sobotu po čchi kungu s dcerou vyzvednou a budeme se ještě do neděle potulovat po Vysočině. No, ale nevím nevím. V pondělí odjíždíme do Nymburka a v úterý já hned do Polska. Kdypak že se budu balit?? :-)

 

(photo credit: Buddhovo vítězství nad Máry, tj. démony)

A 3.7. mířím do Polska na desetidenní kurz meditace vipassana. Na svůj druhý, tj. tentokrát jako starý student :-) Staří studenti mají smůlu – jejich poslední jídlo je oběd. Ještě že si Goenka, barmský učitel vipassany, díky kterému se tyto kurzy rozšířily po světě, neusmyslel, že si oběd budeme také po vzoru mnichů opatřovat žebráním :-) Na ten kurz jsem obzvlášť zvědavá. Minule to tedy stálo za to (viz loňský článek o vipassaně). Kurz bude anglicko-litevský – snad na počest mé litevské spolubydlící z mého prvního kurzu :-)

A celou tu dobu, kromě pár dní mezi týdenním čchi kungem a odjezdem do Polska, budu offline!

  • Do té doby než se vrátím, samozřejmě dál poběží projekt STROM ŠTĚSTÍ. Vylosuji kartičky témat předem, nachystám maily. Jen týdenní shrnutí tentokrát nebudou. Pro mě bude jistě zajímavé vědět dopředu, s jakými tématy na čchi kung i na vipassanu jedu :-) Pokud se na kurzech něco zajímavého vyvrbí, alespoň budu vědět, oč se jedná. To mi vždycky pomáhá zvládnout to, co by mi běžně přišlo příliš náročné…
  • A poběží i můj zbrusu nový projekt – DARUJTE POHODU :-) Je to taková má specialitka, se kterou jsem si hodně pohrála. 3 videa, 2 speciální videohádanky, řešení a díky nim praktické, zkušenostní nahlédnutí do toho, jaké to je vnímat neduálně. A k čemu je fakt dobré se o tom něco dozvědět a hlavně se podle toho zařídit :-)

Už jste viděli úvodní videopozvánku?? :-) A co na léto plánujete Vy? (Jo, o tom, že v srpnu jedeme na dovolenou do Albánie jsem ještě nepsala, že?? :-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Na cestách se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Chcete něco říct? Prosím. Líbilo se? Hej, potěší mě, když to budu vědět :-) Like :-) Líbilo se strašně moc? Sdílejte, lidi, sdílejte! Díky!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s