Dovolená v Albánii

Ano, bude to určitě hodně zajímavé :-)

Manžel nás strašil, že všude budou turecké záchody. Sestra nás strašila, že je to tam samý terorista. Z Balkánu. No a jiní taky kroutili hlavami, protáčeli oči a celkově projevovali směs překvapení a obav. 

No, ale matka chtěla Albánii, tak máme Albánii :-)

Mám za sebou cestování po Egyptě, Jordánsku i Srí Lance. Co mě ještě tak může překvapit?? Zloděje jsem už potkala. Chudé (ale pohostinné) lidi taky. Komunismus jsem zažila. Muslimy taky.

Slyšela jsem ale také o lidech, kteří se z Albánie vrátili nadšení a že příště prý pojedou zas. Obvykle to byli ti, kteří vyrazili do hor a dali si zastávku u moře. Nebo ti, kteří vzali karavan a jeli stanovat. A pochvalovali si, jak je v Albánii mnohem levněji než v Řecku, kam jezdí častěji. A milí lidé.

My jedeme na týden klasicky do hotelu k moři. Plánujeme i nějaký ten výlet. Ale hlavně si zase budeme užívat klidu a pohody. V mém případě obligátně bez příběhů v mé hlavě nebo na nějakém papíře.

Offline a offromán dovolená se mi osvědčila maximálně.

Ale během mého offline pobytu jsem tu pro Vás opět nachystala pár článků. Vrátím se zpět k několika uplynulým dovoleným – třeba Vás něco inspiruje do dalšího roku.

Přeji Vám krásný zbytek prázdninového období…

Příspěvek byl publikován v rubrice Na cestách se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na Dovolená v Albánii

  1. Pingback: Co srpen dal? A co vzal? Mně? (I Vám??) | Žít je umění

Chcete něco říct? Prosím. Líbilo se? Hej, potěší mě, když to budu vědět :-) Like :-) Líbilo se strašně moc? Sdílejte, lidi, sdílejte! Díky!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s