TAK TROCHU MIMOŇSKÁ CESTA ŽIVOTEM!

Vítejte u bran cesty, která Vám  může vnést klid a hlubokou spokojenost do života, i kdyby trakaře padaly. Tak jako mně :-) Jsem ráda, že stojíte na jejím počátku. Už stačí jen vykročit…  

A já Vás tudy ráda provedu a naučím Vás to, co jsem se učila a učím já sama. Ne nadarmo jsme bývala průvodkyní a ne nadarmo jsem dnes učitelkou. Angličtiny a čchi kungu stylu Orel v hnízdě :-) 

Začněme tou nejdůležitější lekcí – svět je jiný, než se na první pohled zdá.

Pouze na povrchu se po něm klikatí různé cesty, které mají vést ke šťastným zítřkům. Ty většinou leží někde za kopcem škol a školení, partnerství a manželství, v oblastech úspěšných kariér a spokojených rodinných vztahů. Dojít až tam vyžaduje spoustu úsilí, překonávání sebe sama, sebevzdělávání a seberozvoje. Hory porad a hory knih a hory zkoušek. To je ta normální cesta životem… 

hory-normalka

Ale pak je tu ještě ta mimoňská cesta životem. Hravá a nepovrchní. Pohádková. Není v ní nic nedosažitelného, nic, za čím by se měl člověk honit, ani nic děsivého, před čím by se měl chránit. Zkuste si představit, že se podíváte kolem sebe a místo věcí, lidí a situací uvidíte mnohem víc! Ptáte se, jak opravdu konečně změnit svůj život? Pouhou změnou pohledu! Když opravdu tímto způsobem otevřete oči, uvidíte svět mnohem barevnější, než je ten normální černobílý svět duality. Kameny, které Vám předtím zdánlivě zahrazovaly cestu, se promění v květiny, které nemusíte zdolávat. Stačí se jimi s vděčností nechat vést…

mimonska-cesta-1-flowersBohužel jsme už tak zvyklí na tu normální cestu, že vnímat svět jinak než jako lopocení se za čímsi a utíkání před čímsi, není vůbec snadné! A největší pastí je honit se za tím, abychom svět vnímali tak jako na obrázku, a předstírali, jak velmi květinoví lidičky jsme :-) Hluboko v nás se totiž skrývá drak, o kterém nikdo nechceme nic vědět… 

Žádní květinoví lidičky nejsme. Mimoňská cesta životem není způsob, jak před životem a před námi samotnými utíkat, jak to dělá ta normální cesta. Je to způsob, jak ho OPRAVDU svobodně a statečně žít! 20 let jsem se snažila odkrývat zákonitosti toho, jak žít šťastněji. Jak změnit svůj život, který mi – s prominutím – lezl krkem. Poslední téměř 3 roky jsem zjišťovala, že sice spoustu zákonitostí znám, ale když dojde na ty největší balvany – ten nejhlubší strach a nejhlubší touhu – neumím se podle nich řídit a neumím je přeměnit v krásné květiny, ze kterých bych se mohla radovat! Až poslední dobou…

Není to vůbec snadné. Co mi poslední dobou hodně pomáhá se na této cestě životem nelopotit, ale ještě víc se otevřít??

Mám dvě pomůcky, které pro mě mají ohromnou cenu. Proč? Můžete totiž například vědět, jak téměř mávnutím proutku změnit své negativní emoce na pozitivní, ale kdo Vám to připomene, až se budete cítit pod psa?? Bez dlouhých keců? :-)

Vytvořila jsem si mapu té cesty, která mi má připomínat to, co vím, a svou symbolickou silou mi pomáhat po té cestě jít.

=> elektronickou knihu Žít je umění milovat (záchranný kruh ve chvílích nejistoty)

Je to mapa, která zachycuje ty nejdůležitější body na cestě. Nemusím už hledat jinde a ztrácet čas. Stačí se k ní vždy vrátit, najít u ní klid a dál prohlubovat jeden z oněch 10 základních kroků. Úžasnou moc má ale ještě další pomůcka. A to moc pravidelně Vám ukazovat tu cestu a vést Vás. Já sama se jí nechávám každý měsíc znovu a znovu vést :-)

V mapě totiž není nikdy snadné se vyznat bez vysvětlivek, a tak jsem k ní vytvořila jsem pro ty, kteří se rozhodnou na tu mimoňskou cestu životem vydat také, důkladného průvodce. Vysvětlí a ještě Vás povede :-)

=> měsíční online minikurz (zdarma) Mimoňská cesta.  

Budu nesmírně ráda, když se na tu normální cestu životem, která stejně k žádným vysněným šťastným zítřkům nevede, už konečně vykašlete a přidáte se ke mně na tu MIMOŇSKOU! :-)

smilies-1610505_1280

 Co pro to můžete udělat?

  • Přihlaste se do minikurzu Mimoňská cesta :-) A to na odkaze výše. Tam najdete i bližší informace ke kurzu. Je to zdarma a je to pro každého, kdo projeví zájem :-) Čím dříve se přihlásíte, tím víc informací získáte. Ještě před zahájením kurzu (vyrážíme 1x měsíčně) totiž pomáhám účastníkům kurzu se na mimoňskou cestu co nejlépe připravit a získat z něj tak maximum.

Přihlášeni?? Ne? Na co ještě čekáte?? :-)

  • A pak si rovnou kupte mou e-knihu Žít je umění milovat (záchranný kurz ve chvílích nejistoty) :-)  Proč čekat? Čím dříve ji budete mít, tím hlouběji budete moci v kurzu jít a tím rychlejší pokrok můžete zaznamenat. Každý díl minikurzu totiž odpovídá jedné kapitole knihy. Je to stručné a je to ve své symbolice neuvěřitelně silné. Žádnou podobnou knihu jsem nikdy nikde neviděla. Knihu, která by nebyla upovídaná, ale šla přímo k jádru věci. Tam, kde skutečně najdete pomoc, když se jí otevřete.

Spolu s minikurzem tak dostanete do ruky výsledek mnoha let mého vlastního hledání, kdy jsem se často jen točila v onom pomyslném bludném kruhu a ztrácela čas! Vy nemusíte :-)

Dostanete do ruky mapu celého mimoňského prostoru! Když některým bodům mapy ještě nebudete rozumět, najdete v ní odkazy, kde hledat pochopení. Případně již sami budete vědět, co je potřeba se naučit, a tím směrem vyrazíte. Díky mapě se v tom hledání ale neztratíte a budete vědět, kam se vrátit zpět!

Tato mapa pro Vás totiž již navždy bude tím základním ukazatelem, který Vám jednoho dne (nebo už TEĎ A TADY?) ukáže, co to doopravdy znamená, že cesta je cíl :-) I nahlédnutí tímto směrem je neuvěřitelně cenné :-)

A tak vstupte, seznamte se s knihou a pořiďte si ji!

Bude to pro Vás ten nejcennější dárek.

I pro mě :-)