VDECHNĚTE ŽIVOT POSELSTVÍM SVÉHO DĚTSTVÍ

= manuál pro autentický život =

TVOŘIT SI ŽIVOT SVÝCH SNŮ NESTAČÍ.

JINÝ SVĚT VÁM DÁ ÚPLNĚ JINÝ ŽIVOT!

Také máte někdy dojem, že jste na své cestě životem ztratili kus sami sebe? Kde je ta dětská bezprostřednost, hravost a radost ze života? Kde jsou Vaše dětské sny? Chcete to vše zpět? A ještě mnohem víc? Chcete vědět, jak žít naplno a spokojeně? Kde všude jste už hledali a co všechno jste už vyzkoušeli??

POKUD TO NEBYLO Z  JINÉHO SVĚTA, VYKAŠLETE SE NA TO! SKUTEČNÉ ŠTĚSTÍ VÁM TO NEPŘINESE…

  TAHLE KNÍŽKA JE JINÁ

 • Mapuje cestu do onoho Jiného světa bezpodmínečného štěstí. Od pokladů skrytých v dětství přes ty největší překážky až k vnitřnímu klidu a spokojenosti.
 • Je autentická a plná inspirujících příběhů ze života.
 • Vznikala v průběhu roku 2016 a odrážela témata, která mi každý měsíc symbolicky vstupovala do života. Život sám mě tou cestou vedl, měsíc za měsícem.
 • Je rozdělena do 12 tématických kapitol. Co kapitola, to shrnutí jednoho tématu důležitého pro vstup do Jiného světa.
 • Na konci každé kapitoly najdete spoustu otázek, které Vám pomohou najít tu svou vlastní cestu.

Zuzka Skotáková (alias Aves Passeri), autorka knížky

„20 let jsem hledala, jak v Zuzce osvobodit tu Aves – onoho svobodného
ptáka 
zpívajícího si tu svou píseň. Šla jsem různými seberozvojovými cestičkami a spoustu jsem se toho naučila a spoustu jsem toho dokázala změnit. Dokonce i písmo, odraz naší osobnosti, se mi změnilo! Postupně jsem ale začala chápat, že dokud má mysl žije ve Starém světě, vše logicky zůstane při starém. Budu se jen věčně honit za něčím lepším. Tuhle knížku jsem napsala i sama pro sebe, aby mi připomínala, co už vím, a pomáhala mi to žít…“ 

Ptáte se, v čem je Jiný svět tak jiný??

 • Neklouže po povrchu, jde hluboko až tam, kde leží naše nejzákladnější touhy
 • Dívá se na svět úplně jinou optikou
 • Jiný svět leží za dualitou mysli a cesta do něj vede mimo jiné skrze paradox.
 • Svoboda, motivace, změna, láska aj. zde také znamenají něco zcela jiného 

JINÝ SVĚT JE SVĚT DOKONALÉ HARMONIE S PROUDEM ŽIVOTA. JE TO SVĚT BEZPODMÍNEČNÉHO. A V TOM JE JEHO NÁROČNOST I KRÁSA.

Co v e-knize najdete? 

Je toho spousta! Kniha tvoří jednotný celek – propojuje mou osobní konkrétní cestu rokem 2016 s dvanácti tématy, které mi Život přinášel do života. Jako by se rozhodl, že prostřednictvím měsíčníků Aves, ze které tato kniha nejrůznějšími úpravami vznikla, bude opět vyprávět o cestě od trápení k vnitřní pohodě a spontánnímu spokojenému životu. Byla to cesta napínavá a dobrodružná plná náročných překážek – snad Vám přinese moře inspirace!

 • 12 kapitol = 12 témat (např. symbolická řeč Života, svoboda, trápení, láska, motivace, změna apod.)
 • 12 kapitol = 12 měsíců (propojení témat s konkrétními událostmi roku 2016)
 • 12 citátů z knihy na závěr (záchytné body pro chvíle, kdy nemáte čas knihu číst, ale potřebujete se ve svém životě zorientovat a zamířit správným směrem)
 • přes 100 otázek (aby to byla Vaše vlastní cesta)
 • 310 stran
 • Každá kapitola navíc obsahuje:  úvod do tématu, 5 článků z blogu z dob, kdy jsem dané téma na vlastní kůži řešila, a které jsem pro vydání knihy upravila. A nakonec závěr s otázkami. Ty Vám pomohou se na svůj život dívat jinýma očima a do toho Jiného světa proniknout.

Kniha vyšla v elektronické formě (formát PDF). Což má spoustu výhod. Knihu můžete číst v počítači, chytrém telefonu nebo ve čtečce. Můžete ji mít rychle k dispozici. A mohu Vám kdykoliv poslat upravenou či jinak aktualizovanou verzi :-)

↓↓↓

A chcete se podívat do obsahu?? Stačí říct :-) 

CHCI POSLAT UKÁZKU E-KNIHY!

↑↑↑

A nyní už stačí jen málo! Koupit si v papírnictví speciální deník, kam si budete své odpovědi a postřehy psát. A koupit si mou knížku :-)


A CENA? 

300 Kč


Za tu cenu si nekupujete jen PDF knihu, ale mnohem víc! 

 • Sedmidílného emailového průvodce knihou – koupit nestačí, je třeba číst, zamýšlet se a konat, jinak jsou to vyhozené peníze!
 • Možnost vstupu do měsíčního online minikurzu ZDARMA Mimoňská cesta (do Jiného světa)
 • Doživotní aktualizace, kdykoliv v knize udělám nějaké zásadnější změny.
 • Ale hlavně návod a pomoc k tomu, jak vstoupit do Jiného světa. 

V Jiném světě můžete žít to, po čem v hloubi duše OPRAVDU toužíte. Spontánně a svobodně, ať se „tam venku“ děje cokoliv.

V Jiném světě totiž najdete sílu ustát cokoliv s klidem v srdci. Budete rozumět tomu, proč se děje to, co se děje. Budete umět i v bolesti vnímat onen kontakt s tím, co Vám vlévá do žil důvěru a klid. Budete nacházet cesty, jak opravdu milovat sebe, druhé i život sám a z té lásky čerpat sílu a radost. Ne trápení. Najdete v sobě způsob, jak uklidit to vyděšené dítě v sobě, objevit ty své poztrácené části a díky tomu i odvahu osvobodit se z toho, co Vás poutá. Najdete v sobě motivaci ke změně, která nebude ve své podstatě jen vzdorem. Ten totiž nevede tam, kam v hloubi duše chceme jít… 

Řekněte – jakou hodnotu toto vše pro Vás má? Pro mě nevyčíslitelnou!

A kdo že vlastně těch 310 stran napsal? 

Jmenuji se Zuzka Skotáková, ale v online světě se pohybuji pod přezdívkou Aves Passeri (ptáci zpěvní). 

fotografie0655Mým přáním je předat Vám svými články, knihami a kurzy to nejvzácnější, co jsem se naučila. Otevřít Vám díky tomu netušené dimenze života. Spokojenějšího a naplněného vnitřním klidem.

Na tuto cestu jsem se vydala už v roce 1994 a díky ní už dávno nejsem ta zakřiknutá malá holka, která se bála říct, co si myslí a co cítí. Nořila se do různých knih a studiem nejrůznějších náboženských a mystických směrů (studovala jsem mimo jiné i arabistiku a religionistiku) a cestováním (Egypt, Srí Lanka) hledala cestu ven.

Dnes se ve své práci i ve svém životě nechávám řídit snahou předávat dál to, co dělá radost i mně:

 • Jako lektorka anglického jazyka se snažím ukázat studentům, že se díky angličtině mohou naučit víc než jen jazyk.
 • Jako instruktorka čchi kungu stylu Orel v hnízdě vedu studenty k pocitům absolutního uvolnění a vnímání přítomnosti.
 • Jako blogerka na blogu Žít je umění uvádím čtenáře přímo do nitra dění a snažím se je prostřednictvím vlastních zážitků, zkušeností a poznatků na této mimoňské cestě inspirovat.
 • Jako autorka e-knih Žít je umění milovat (záchranný kruh ve chvílích nejistoty), TRÁPENÍ MŮŽE BÝT DAR! a minikurzu Mimoňská cesta (do Jiného světa) seznamuji své čtenáře různými způsoby s tímto mimoňským územím.

U mě nenajdete jen teorie. Ukážu Vám, jaké to je takový mimoňský život žít!

Ještě s koupí knihy váháte?

Byla by velká škoda, kdybyste tuto bránu do Jiného světa zcela minuli jen proto, že z jakéhokoliv důvodu váháte. Pokud jste dočetli až sem, zcela jistě Vás tento svět láká :-) Nevadí, požádejte si o obsah a úvod do knížky a tím se mnou zůstanete v kontaktu tak dlouho, dokud budete sami chtít  a dokud budete mít pocit, že Vám mám co dát :-)

© 2017 Aves Passeri

avespasseri@yahoo.com

Toto dílo podléhá autorským právům.

 Obchodní podmínky           Ochrana osobních údajů