ZÍSKEJTE 2 CENNÉ DARY!

 

Na svém blogu jsem pro Vás přichystala 2 dárky! 

ebook_cover-UPRAVENÝ

  1. Magazín Aves – PDF měsíčník, který Vás provede základními tématy na cestě ke spokojenějšímu životu. Každý měsíc nové číslo ZDARMA!

Prostřednictvím blogových článků na daná témata Vám poví o tom, jak důležité je umět číst poselství našich životů a jak je možné to dělat. Ukáže Vám, jak vypadá opravdová svoboda a opravdový život (ne ten upírský či zombie). Jak zásadní je otevřenost a důvěra. Kde hledat sílu ve chvílích, kdy se cítíme pod psa. Kde hledat motivaci, která se nesmrskla jen na metodu cukru a biče (ať již vnější nebo vnitřní) a o které se většinou nikde nedočtete. A mnoho dalších témat. V závěru každého magazínu navíc najdete otázky, které Vám pomohou tu svobodu, důvěru, motivaci atd. nacházet sami v sobě.

Magazín je zatím k dispozici zdarma, tak neváhejte! V lednu jednotlivé díly, které se zdají vyprávět jeden jediný příběh o cestě ke štěstí, propojím v ebook, který již bude na prodej!

Bližší informace o Magazínu Aves včetně obsahů dosud vydaných čísel a možnost přihlásit se k odběru najdete na stránkách Stáhněte si měsíčník e-magazín Aves (zdarma)! Klikněte si, seznamte se a začtěte se! :-) 

2. Ebook TRÁPENÍ MŮŽE BÝT DAR! – sestřičku e-knihy Žít je umění milovat (a to teď a tady!), která Vám pomůže proniknout do symboliky této speciální knížky a vytěžit z ní maximum! I tohoto pomocníka nabízím ZDARMA!

V ebooku se se mnou můžete vydat na cestu od chvil, které mi obrátily život vzhůru nohama až k zásadním pozitivním změnám, které ty okamžiky vnesly do mého života, a po kterých jsem léta toužila. Můj blog totiž obsahoval přímé svědky (a hlavně rádce) těch chvil. Když jsem tento ebook připravovala, překvapeně jsem zjistila, že jsem uplynulých 2,5 roku té nejnáročnější cesty svého života, šla po cestě, kterou symbolicky popisuji ve své e-knize Žít je umění milovat (a to teď a tady!) Obě knihy jako by hovořily o tomtéž – jedna jde ale hodně do hloubky a je univerzální, druhá popisuje jednu konkrétní cestu.

Ebook TRÁPENÍ MŮŽE BÝT DAR je volně k dispozici všem z Vás, kteří hledají smysl života a toho, co nám přijde nesmyslné a těžké. Více informací o ebooku najdete na stránkách TRÁPENÍ MŮŽE BÝT DAR (ebook zdarma).