MINIKURZ MIMOŇSKÁ CESTA (zdarma)

Nedalo se jinak.  Má e-knížka Žít je umění milovat mi nedala pokoj a nedala. Prý:

Připrav pro lidi něco, čím jim pomůžeš pochopit, v čem to umění milovat život spočívá! Ať už si ten život konečně začnou opravdu užívat!

ekniha-nejnovejsi-obalka-2d

Kniha sama má velkou moc. Jde přímo k jádru problému, ať už je jakýkoliv. Už nemusíme hledat další a další cesty a informace. Stačí si vzpomenout a zorientovat :-) A díky kombinaci několika pohledů (těch symbolických, toho slovního i toho hravého) k nám promlouvá přímo na několika rovinách. Je to taková mapa, zobrazující 10 základních záchranných bodů, kterých se můžeme v tom oceánu života chytit, když toho máme až nad hlavu :-)

Ale každá mapa potřebuje svou legendu :-) Vysvětlení.

A co byste řekli, kdybych Vám k ní ZDARMA nabídla i průvodce??

Vezme Vás na cestu tím mimoňským územím a blíž Vás seznámí s těmi prazvláštními 10 kroky k tomu jedinému štěstí, které stojí za to – k NEPODMÍNĚNÉMU ŠTĚSTÍ. Možná jednou k mé knize získáte podobný vztah jako já. Zjistíte, že má moc Vás burcovat a ukazovat Vám, co je třeba dělat :-)

Tentokrát asi měla dojem, že nás velká spousta lidí pořád stojí ve tmě a hledá z ní cestu ven.

Ale protože stojíme zády k tomu jasnému světlu v dáli, za kterým bychom mohli jít, je potřeba nás čas od času zatahat za rukáv a obrátit naši pozornost jinam než tam, kam právě hledíme :-)

A tak jsem pro Vás nakonec připravila 11,5 dílný měsíční kurz Mimoňská cesta! Takového průvodce, který Vás celý měsíc bude za ten rukáv tahat a ukazovat Vám, kudy z toho všeho ven…

 • Proč mimoňská? Mimoňská cesta je cesta, jak si život opravdu užít, ale způsobem, který většinu lidí ani nenapadne! Vede Vás do toho Jiného světa, o kterém bude v kurze řeč. Normální je snažit se vyčistit si tu tvrdou cestu životem od všech kamenů, nebo hledat na té cestě alespoň rozptýlení (tomu se normálně říká užívat si života). Mimoňská cesta jde jinudy – všechny ty pomyslné kameny na tvrdé cestě proměňuje v květiny, které nás vedou :-) Chtěli byste to taky umět??
 • A proč 11,5 dílný kurz?? No přece protože tohle je mimoňská cesta! A mimoni dělají věci jinak a nezvykle :-)

mimonska-cesta-1-flowers

A proč se do kurzu přihlásit? 

 • Třeba ze zvědavosti? Pravý mimoň rád prošlapává nové cesty a je zvídavý :-) Normální je totiž dělat dělat to, co všichni ostatní. Nevystrčit nos z teplého pohodlíčka svých zvyků, znalostí a komfortních zón…
 • Třeba protože je zadarmo? O nic nepřijdete a ještě se něco dozvíte! Navíc kdo Vás donutí maily ode mě číst, že? :-) Případně se z kurzu zase neodhlásit, když zjistíte, že Vás vůbec neoslovuje :-) To za to stojí, co říkáte?
 • Třeba protože v něm s Vámi sdílím to, co pomáhá mně samotné, když je nejhůř, nebo když se chci naopak cítit doslova blaženě ? :-) 20 let jsem hledala, trápila se, a zase hledala, jak z toho trápení ven, abych se vždy nakonec v tom kruhu vrátila k pár základním bodům. K těm, které najdete v knížce Žít je umění milovat. Když se jich držím, hledání skončilo. A to je velmi blažený pocit :-)
 • Třeba proto, že Vám tedy pomůže seznámit se s 10 kroky, jak si život opravdu užívat?

Ne, neřeknu Vám, které kroky to jsou :-) Přihlaste se do kurzu a nechte se překvapit! Ale můžete se zeptat sami sebe:

 • Víte, jaká je první pomoc, když se cítíte po psa? A jste si vědomi toho, že bez první pomoci nás ta rána jednoho dne zabije???
 • Víte, z jakého důvodu se obvykle cítíme pod psa? Když se ocitneme v takové situaci, obvykle nám to emoce velmi jasně oznámí. A my pak obvykle vyrazíme na ty různé vyšlapané cesty a dálnice.
 • Víte, co všechno udělat, abyste se nenechávali zraňovat a pořád dokola si jen nelízali rány?
 • Víte, na jaké cestičky se dávat majzla, i když se tváří velmi lákavě nebo i duchovněa kudy naopak vyrazit?
 • Víte, které 2 kroky jsou základním předpokladem k tomu, abyste svůj život naprosto změnili? Třeba i z tragédie v komedii?
 • Víte, jaké tajemství spokojeného života je mnoha lidem stále ještě skryté až nepřístupné, protože se vzpírá rozumu??
 • Víte, jaká poslední drsná zkouška Vás čeká před branami toho opravdu bezpodmínečně šťastného a spokojeného života?

Co říkáte? Co kdybychom přestali vyšlapávat v obilí ty pomyslné kruhy? Co kdybychom se OSVOBODILI z toho ježdění po kruháči? E-kniha Žít je umění milovat (záchranný kruh ve chvílích nejistoty) je základ. Bude Vám ukazovat, kudy z kruháče ven nezávisle na kurzu. Minikurz Mimoňská cesta Vás naučí, jak s mapou zacházet :-) 

A ne, nejspíš jste o této cestě ještě neslyšeli. To proto, že je mimoňská :-) Ale možná jste již slyšeli o některých bodech z této 11,5 dílné cesty. Slyšeli jste třeba tu o šípech a luku? O jámě a kyvadlu? O černé a bílé? Nebo o rybě? Jestli ne, tak se nezapomeňte přihlásit do kurzu!  A pokud ano, tak taky :-) Nám všem se totiž šikne připomínat si to, co víme, a hlavně to vnést prakticky do života! Já sama se ho účastním znovu a znovu!

Vstup do 7. Běhu cesty je již bohužel uzavřen :-(

Ale nabízí se JIŽ 8. BĚH  :-)  

8. běh začíná 26.6. 2017!  Ale již dnes se do něj můžete hlásit! Čím dříve se přihlásíte, tím lépe, protože Vám budu čas od času ještě před začátkem kurzu tím mimoňským směrem ukazovat :-) Budete lépe připravení na to, co Vás v něm bude čekat :-)

Uzávěrka přihlášek je 25.6. o půlnoci! Nepropásněte to! 

Protože další možnost užít si tohoto zvláštního období roku, které přímo volá po změnách bude zase až za rok…

cesta-v-lese

STAČÍ ZADAT JMÉNO A EMAIL

↓↓↓↓↓↓

 PŘIHLÁSIT SE DO KURZU 

Vše již pak proběhne automaticky a v prvním uvítacím mailu do kurzu (po konfirmačních formalitách) najdete bližší informace včetně prvního „ukazatele“ na této cestě :-). To abyste měli nad čím přemýšlet a co vstřebávat ještě než samotný kurz začne! :-)

DĚKUJI A TĚŠÍM SE NA VÁS!

P.S. Pokud Vás zajímá vyhodnocení 1. běhu kurzu (včetně názorů z dotazníku), mrkněte se  na vyhodnocení mimoňské cesty (jak se nám klopýtalo?).

P.P.S. A pokud Vás zajímá, jaké všemožné novinky jsem do kurzu zapracovala (včetně vyhodnocení 2. běhu kurzu), podívejte se na článek Mimoňské Vánoce, aneb pytel změn 

Spolu s e-knihou Žít je umění milovat (záchranný kruh ve chvílích nejistoty) tvoří minikurz Mimoňská cesta a ebook TRÁPENÍ MŮŽE BÝT DAR takovou trojici různých pohledů na totéž. A dohromady je ten pohled  nejjasnější :-)  

A ještě pár rad na závěr:

 • Kurz můžete absolvovat kolikrát chcete zcela ZDARMA. Znáte to, opakování matka moudrosti :-) Tím nejvyšším cílem kurzu totiž není Vás zásobovat informacemi, ale pomoci Vám je už konečně zapojit do života! A to se hned napoprvé a bez pravidelného připomínání nepovede!
 • Můžete nakouknout a zjistit, kudy že ta mimoňská cesta vlastně vede :-)
 • Můžete ho absolvovat bez koupě e-knihy Žít je umění milovat a ke koupi se případně rozhodnout až v průběhu kurzu.
 • Pokud Vás ale tato cesta i kniha zaujala, uděláte dobře, když si ji koupíte hned (viz odkaz o pár řádků výše) a jednotlivé díly minikurzu budete procházet spolu s jednotlivými kapitolami knihy! To je ten nejlepší způsob, jak se s mimoňským způsobem života seznámit co nejrychleji a postupně ho začít zapojovat do života.

Před časem jsem napsala knihu. Ale podle mých zkušeností je mnohem lepší si  tu s Vámi tak virtuálně sednout, než Vám jen předhodit knihu a čti… a nějak se v tom orientuj! Doufám tedy, že Vám minikurz Mimoňská cesta pomůže najít způsob, jak žít spokojenější život!