MINIKURZ MIMOŇSKÁ CESTA (zdarma)

Má knížka Žít je umění milovat má prapodivnou moc. To jsem poznala už několikrát. Jako by si žila svým životem. Sama se napsala, sama se vydala a pořád mi „kecá“ do života :-) Ani tentokrát se nedalo jinak :-)  Nedala pokoj a nedala. Prý:

Připrav pro lidi něco, čím jim pomůžeš pochopit, v čem to umění milovat život spočívá! Ať už si ten život konečně začnou opravdu užívat!

ekniha-nejnovejsi-obalka-2d

Kniha sama má velkou moc. Jde přímo k jádru problému, ať už je jakýkoliv. Už nemusíme hledat další a další cesty a informace. Stačí si vzpomenout a zorientovat :-) A díky kombinaci několika pohledů (těch symbolických, toho slovního i toho hravého) k nám promlouvá přímo na několika rovinách. Je to taková mapa, zobrazující 10 základních záchranných bodů, kterých se můžeme v tom oceánu života chytit, když toho máme až nad hlavu :-)

Ale každá mapa potřebuje svou legendu :-) Vysvětlení.

A co byste řekli, kdybych Vám k ní ZDARMA nabídla i průvodce??

Vezme Vás na cestu tím mimoňským územím a blíž Vás seznámí s těmi prazvláštními 10 kroky k tomu jedinému štěstí, které stojí za to – k NEPODMÍNĚNÉMU ŠTĚSTÍ. Možná jednou k mé knize získáte podobný vztah jako já. Zjistíte, že má moc Vás burcovat a ukazovat Vám, co je třeba dělat :-)

Tentokrát asi měla dojem, že nás velká spousta lidí pořád stojí ve tmě a hledá z ní cestu ven.

Ale protože stojíme zády k tomu jasnému světlu v dáli, za kterým bychom mohli jít, je potřeba nás čas od času zatahat za rukáv a obrátit naši pozornost jinam než tam, kam právě hledíme :-)

A tak jsem pro Vás nakonec připravila 11,5 dílný měsíční kurz Mimoňská cesta! A úplně ZDARMA! Takového průvodce, který Vás celý měsíc bude za ten rukáv tahat a ukazovat Vám, kudy z toho všeho ven…

Chcete se o něm dozvědět něco víc? Proč zrovna mimoňská?? Jak kurz přesně vypadá a co čekat? Co Vám všechno vnese do života? (Víte o tom, že Vás zavede do úplně Jiného světa??) A jak se v něm líbilo těm, kteří ho již absolvovali?? (A víte, že cca 20 % účastníků si ho zopakovalo alespoň jednou??)

↓↓↓↓↓↓

CHCI SE SEZNÁMIT S ONLINE MINIKURZEM ZDARMA

A vydat se na tu prazvláštní cestu, na které se kameny trápení mění v květiny, které nám značí cestu :-) Snad jednoho dne uvidíte něco podobného :-) A mimochodem – kdybyste se chtěli seznámit s knížkou, která za tohle všechno může, její stránka je ZDE. (Ale je to na Vaše vlastní nebezpečí, Ok? Vidíte sami, co umí :-))

mimonska-cesta-1-flowers