KDE A KDY CVIČÍME?

Kurzy pro začátečníky pod mým vedením probíhají v Brně-Kohoutovicích a v Brně-Židenicích. Začínáme v týdnu od 13.2. 2018!  2. pololetí bude letos poprvé trochu jiné. Na přání studentů jsem se rozhodla udělat kurzy pokračovací. Nicméně kurz bude vhodný i pro začátečníky. Přijďte se na 3 hodiny podívat a přidejte se .-)

Kohoutovice – st 18.00-19.30, Libušina tř. 4

Židenice – čt 17.30-19.00, Sokol Židenice, ul. Gajdošova

Jako začátečníci máte možnost si cvičení vyzkoušet během prvních 3 hodin za zvýhodněnou cenu 500 Kč/3 hodiny

Kurzy pro pokročilé jsou určeny těm, kteří již styl Orla v hnízdě znají. Probíhají pod vedením hl. instruktora Orla v hnízdě, Pavla Simona, a mě, a to na Botanické 53 – út 17.00-18.30.

**********************************************************************************

Na kurz je potřeba se přihlásit předem, můžete psát na avespasseri@yahoo.com. Na stejnou adresu můžete směřovat i veškeré dotazy. Ráda Vám je zodpovím!

Nebrňáci mohou zabrousit přímo na stránky Bodhidharmy, pod jejíž hlavičkou cvičím. Orel v hnízdě létá i jinde po republice :-)

Pokud byste chtěli vědět bližší informace o tom, co to čchi kung vlastně je, začtěte se do článku Co je to vlastně ten čchi kung? Na tomto blogu najdete spoustu článků, které byly inspirovány mým cvičením čchi kungu, nebo mými návštěvami víkendových seminářů s mistrem. Přišlo mi líto, aby tyto zkušenosti jen tak zapadly mezi ostatními články, tak jsem se rozhodla je shromažďovat na speciální stránce s názvem K čemu je ten čchi kung vlastně dobrý…

Reklamy