? (Návraty 2019)

Ach ano, ty poetičtější části mého blogu obvykle příliš čtenářů nenalákaly. Ani v roce 2013 :-) A přitom – není to škoda?? Jsme zahlcení dlouhými texty a přitom ty krátké dokáží být tááááák výstižné!! Raději si přečtete ten minulý dlouhý článek o Smyslu života, nebo tento?? A který Vám dá rychleji víc? 

???


(Photo by surge 1223)

Slunce, když svítí,

hřeje,

potok, když teče,

zurčí,

vítr, když fouká,

větve ohýbá,

Země, když se točí,

přitahuje.

Člověk, když žije,

?Na poetických textech stojí má první e-kniha Žít je umění milovat. Je to taková útloulinká knížka, která propojuje symboliku poetiky a fotografií s menším výkladem toho, „co tím chtěl básník říci“, a pár hravými úkoly. Když k sobě tu knížečku o cestě od trápení k vnitřnímu štěstí a radosti necháte promlouvat, zasáhne Vás právě svou symbolikou do hloubi duše. Ale když někdo potřebuje menší mapu, jak se v symbolice, na kterou už dávno na Západě nejsme zvyklí, vyznat, je tu můj první online kurz zdarma Mimoňská cesta do Jiného světa 1. Bližší info a možnost přihlásit se najdete zde:

Příspěvek byl publikován v rubrice NÁVRATY 2019. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Chcete něco říct? Prosím. Líbilo se? Hej, potěší mě, když to budu vědět :-) Like :-) Líbilo se strašně moc? Sdílejte, lidi, sdílejte! Díky!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s