18. Jahodový ráj, aneb radost neradost

Ale tak ano, radost by se tento týden nějaká našla… 

 • Tak třeba jsem dokončila dubnový magazín Aves (tentokrát již na začátku měsíce, jsem dobrá!!). A hlavně – už si ho z mých odběratelů stáhla spousta lidí! A to většina většinou čeká (kdo ví proč) až na to, než jim napíšu „už mám téměř hotový další!“ Asi se lidem líbilo to téma – asi už „toho všeho“ také mají plné zuby :-)

dogangry

 • Oslava byla taky super! Sešly jsme se po nějaké době zase všechny maminy, které jsme trávívaly svá mateřská léta po cukrárnách, hudebních kroužcích pro děti, zahradách jednotlivých matek, chatách s programem pro děti a vedly sáhodlouhé diskuze o všem možném od zdravé výživy, výchovu dětí po partnerské (někdy nevyvedené) vztahy atd. Těm starším dětem už bylo téměř 10 let! (Jsou všechny plus mínus 2 měsíce stejně staré a léta jsme slavily společně jejich narozeniny). A tak na zahradě poletovala smečka dětí – těch starších i těch mladších i těch nejmladších. A dva psi. Jako vždy spolu neměly žádné spory. Nějak spolu nikdy nevedly žádné spory. Super děti to jsou…
 • Cesta na oslavu (pěšky) taky super. Miluju procházky. A cesta z kopce mimo značku přímo do vesnice byla navíc dobrodružná – jdu správně, nebo nejdu?? Já šla. Paradoxně z té cesty sjeli ti, co jeli stejnou cestou cca hodinu po mně na kole. A tak některé maminy (s některými partnery) dojely auty, některé na kolách na kolech a jedna i pěšky. Krásné :-)
 • Radost mi dělal i fakt, že práce mi dělá radostrozhání ty „mraky :-) Asi bych z toho měla mít radost :-)))

A tak zapomeňme na to, že celkově byl týden spíš o hledání té rozjásané jasné oblohy… 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice O. JAHODOVÝ RÁJ se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

6 reakcí na 18. Jahodový ráj, aneb radost neradost

 1. Sedmi napsal:

  Smečka dětí se vždycky zabaví :-) Btw nemělo by být ‚na kolech‘? Omlouvám se, profesionální deformace…

  • avespasseri napsal:

   No jo, asi jo :-)) I když, když může být diskuze, proč ne na kolách?? :-) Možná to za chvíli taky povolí. A možná už je. Do pravidel jsem se nekoukala :-)) To tak navečer přišlo samo.. ale to takhle často chodí i i/y. Nedávno jsem psala jeden článek a pak jsem opravovala jedno za druhým :-)))

  • avespasseri napsal:

   K té smečce… někdy se zabaví tak, že pak musí rodiče zasahovat, protože se někde někomu děje újma. Někdy za zabaví tak, že je člověk může nechat, protože to zvládají všechno sami…

 2. Pingback: Co v květnu vlastně rozkvetlo??? Aneb není nutné vykřičet si hlasivky (při tom křičení do světa) | Žít je umění – ENjoy!

Chcete něco říct? Prosím. Líbilo se? Hej, potěší mě, když to budu vědět :-) Like :-) Líbilo se strašně moc? Sdílejte, lidi, sdílejte! Díky!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s