Návrat do ticha srdce, aneb pozvánka na jednu speciální brněnskou sobotu…

Setkat se se mnou osobně není zas takový problém. Učím angličtinu a učím čchi kung. Jo a příští středu jedu do Prahy na koncert Depeche Mode, tak pokud máte také cestu...  :-) Osobně se vídám se spoustou lidí.

Ale jen jednou za čas se přidávám k Marii Krchňavé z brněnského centra Osvoboď se a společně s ní tvořím setkání něčím jiná.

A toto bude z mé strany naprostá novinka, protože jsem se rozhodla seznámit ty, kteří v sobotu 20.5.  na jedno takové setkání přijdou, s neduální meditací podle Ruperta Spiry. Neduální vnímání je pro mě totiž tím nejzásadnějším zdrojem inspirace! Pokud bude zájem, můžeme setkání opakovat i v jiném termínu, takže se stačí ozvat :-) Kdo z Vás už někdy o neduálním vnímání slyšel? Ne? Pak je nejvyšší čas se o něm něco dozvědět. Těch cest do světa neduality je mnoho a jedna lepší než druhá!

A hlavně – právě tam v tom Jiném neduálním světě, kde hodnocení a konflikty ztrácejí smysl, člověk nalezne onen klid v duši!

Jako host pondělního Čaje o šesté v centru Osvoboď se jsem zájemce dosud seznamovala se základy čchi kungu ve stylu Orel v hnízdě. Část sobotního dopoledne si ostatně Orla také zacvičíme. Bude to taková povznášející cesta do ticha srdce prostřednictvím uvolňujícího pohybu. Alespoň tak já čchi kungové pohyby vnímám :-)

V září 2016 jsem byla u Marušky v centru podruhé. Proběhl tam křest mé první e-knihy Žít je umění milovat (záchranný kruh ve chvílích nejistoty)! A to zároveň s kurzem věnovaným symbolickému vnímání života. I ta kniha vede čtenáře tou nejkratší a nejpřímější cestou skrz paradox do neduálního Jiného světa!

Vždy to byla velmi příjemná setkání!

Uběhlo pár měsíců, já vydala svou druhou e-knihu, Vdechněte život poselstvím svého dětství (1.5.) mnohem podrobnější cestu do onoho Jiného světa, a Maruška mě požádala, zda bych se nechtěla podílet na jednom celodenním meditačním setkání u ní v centru.

Řekněte? Jak bych mohla po tom všem odmítnout!!?


Jezdívám na víkendové pobyty s čchi kungem a jsou to ty nejlepší víkendy! Uvolněné, ozdravující, nabíjející, pročišťující. Byla jsem na pětidenním meditačním kurzu a plánuji desetidenní vipassanu. Čím dál častěji si uvědomuji, jak důležité je se do toho ticha v nás ponořit co nejvíc a co nejhlouběji, protože to člověku zcela proměňuje vnímání! Navždy!

A tak Vás, pokud máte v sobotu 20.5. čas, zvu spolu s Marií Krchňavou, která se v centru věnuje meditacím pravidelně, na jednu takovou cestu do ticha.

  • Bližší informace o programu najdete přímo na stránkách centra Osvoboď se. Pokud se budete chtít zúčastnit, registrujte se, prosím, přímo u Marušky.

==> program Návrat do ticha srdce

  • Bližší informace o neduálním vnímání najdete v článku, který jsem tu před časem uveřejnila. Neduální vnímání je vskutku dost Jiný svět, a proto jsem o něm začala psát až poslední dobou. Není to snadné :-) V článku najdete pár základních informací o mém nejoblíbenějším neduálním učiteli Rupertu Spirovi i odkazy na základní úvod do experimentů Bezhlavé cesty Richarda Langa. Právě s těmito dvěma zdroji se v sobotu 20.5. odpoledne seznámíme blíž.

==> Kdo jsem? A kdo je tady nešťastný?

  • Bližší informace o čchi kungu ve stylu Orel v hnízdě najdete také tady na blogu. Pokud jste si tento způsob, jak se uvolnit a načerpat energii, ještě nezkusili, vřele doporučuji. Nic lepšího jsem za 20 let fakt nepoznala :-)

==> čchi kung Orel v hnízdě

Jste vítáni!
Vaše Aves (Zuzka)

Advertisements
Příspěvek byl publikován v rubrice Mysl se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na Návrat do ticha srdce, aneb pozvánka na jednu speciální brněnskou sobotu…

  1. Pingback: Chaos v hlavě. Iluze a realita. Porozumění a štěstí. BUM! | Žít je umění – ENjoy!

Chcete něco říct? Prosím. Líbilo se? Hej, potěší mě, když to budu vědět :-) Like :-) Líbilo se strašně moc? Sdílejte, lidi, sdílejte! Díky!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s