Návrat do ticha srdce, aneb pozvánka na jednu speciální brněnskou sobotu…

Chcete si na vlastní kůži vyzkoušet různé druhy meditace včetně té, o které málokde slyšíte? Neduální meditaci?? Chcete si vyzkoušet meditaci v pohybu v podobě pohybů čchi kung stylu Orel v hnízdě? To uvolnění, které přináší? Ten klid? A mnoho dalšího? S Maruškou Krchňavou z brněnského centra Osvoboď se jsme opět připravily speciální brněnskou meditační sobotu! Jste vítáni. 

Není to poprvé, co v centru Osvoboď se hostuji. Představovala jsem tam orlí čchi kung, křtila svou první e-knihu Žít je umění milovat (záchranný kruh ve chvílích nejistoty) a vedla kurz symbolického vnímání. Nejsem k vidění jen zde na blogu, ale můžete se se mnou osobně setkat jako s lektorkou angličtiny nebo právě čchi kungu.

Tento kurz je ale z mé strany velmi speciální, protože jsem se rozhodla seznámit ty, kteří v sobotu 16.9.  přijdou na jednodenní seminář, s neduální meditací podle Ruperta Spiry.

Neduální vnímání je pro mě totiž tím nejzásadnějším zdrojem inspirace! Kdo z Vás už někdy o neduálním vnímání slyšel? Ne? Pak je nejvyšší čas se o něm něco dozvědět. Těch cest do světa neduality je mnoho a jedna lepší než druhá! A hlavně – právě tam v tom Jiném neduálním světě, kde hodnocení a konflikty ztrácejí smysl, člověk nalezne onen klid v duši!

O neduálním vnímání jsem začala psát teprve nedávno, není to lehké téma. Je plné paradoxů, a proto je náročné ho pochopit. Nejlepší způsob, jak se s ním seznámit, je osobně. A hlavně praxí. Převážně teoreticky se tímto Jiným světem zabývám ve svých e-knihách a v online kurzu Mimoňská cesta do Jiného světa. Prakticky si můžete pár různých cestiček prošlapat právě na tomto sobotním semináři.

Pokud Vás neduální Jiný svět zaujal, využijte této možnosti. Neopakujeme ji často. 

Meditační intenzivní semináře mají svou ohromnou moc.  Jezdívám na víkendové pobyty s čchi kungem a jsou to ty nejlepší víkendy! Uvolněné, ozdravující, nabíjející, pročišťující. Byla jsem na pětidenním meditačním kurzu a dokonce i na desetidenním kurzu meditace vipassana. Ten byl ovšem na rozdíl od jednodenního semináře extrémně náročný (ač právě proto extrémně přínosný). Čím dál častěji si uvědomuji, jak důležité je se do toho ticha v nás ponořit co nejvíc a co nejhlouběji, protože to člověku zcela proměňuje vnímání! Navždy!

A tak Vás, pokud máte v sobotu 16.9. čas, zvu spolu s Marií Krchňavou, která se v centru věnuje meditacím pravidelně, na jednu takovou cestu do ticha. Bude to nenáročné pohodové nahlédnutí do světa, kam se stojí za to vydat hodně hluboko. Stojí to za to.

  • Bližší informace o programu najdete přímo na stránkách centra Osvoboď se. Pokud se budete chtít zúčastnit, registrujte se, prosím, přímo u Marušky.

==> program Návrat do ticha srdce

  • Bližší informace o neduálním vnímání najdete v článku, který jsem tu před časem uveřejnila. Neduální vnímání je vskutku dost Jiný svět. V článku najdete pár základních informací o mém nejoblíbenějším neduálním učiteli Rupertu Spirovi i odkazy na základní úvod do experimentů Bezhlavé cesty Richarda Langa. Právě s těmito dvěma zdroji se v sobotu 16.9. odpoledne seznámíme blíž.

==> Kdo jsem? A kdo je tady nešťastný?

  • Bližší informace o čchi kungu ve stylu Orel v hnízdě najdete také tady na blogu. Pokud jste si tento způsob, jak se uvolnit a načerpat energii, ještě nezkusili, vřele doporučuji. Spolu s meditačním kurzem meditace vipassana stojí na vrcholku toho nejužitečnějšího, co jsem v životě za těch 20 let putování po různých duchovních stezkách potkala. :-)

==> čchi kung Orel v hnízdě

Jste vítáni!
Vaše Aves (Zuzka)

Příspěvek byl publikován v rubrice Mysl se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na Návrat do ticha srdce, aneb pozvánka na jednu speciální brněnskou sobotu…

  1. Pingback: Chaos v hlavě. Iluze a realita. Porozumění a štěstí. BUM! | Žít je umění – ENjoy!

Chcete něco říct? Prosím. Líbilo se? Hej, potěší mě, když to budu vědět :-) Like :-) Líbilo se strašně moc? Sdílejte, lidi, sdílejte! Díky!

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s